Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

[ FULLWORKING ] [ KitKat ] TWRP 3.0.2-0 for DISCOVERY AIR

Grinch

Yaşasın Xiaomi !
Lider
Merhaba Arkadaşlar,

Birkaç gündür üzerinde yoğunlaştığım ve depolama hatasını giderdiğim twrp recovery' dir.

Önceki TWRP Recovery sürümlerinde dahili depolamayı sorunlu görmesi üzerine gmd air
için baştan twrp recovery 3.0.2-0 sürümünü portladım ve sizlerin beğenisine sundum.

- Stabildir.
- Hızlıdır.
- Depolama Sorunu yoktur.
- Türkçe Dil seçeneği vardır.
- IMG Flashlama Desteği vardır.
- Sorunsuz Reboot işlemi için Mount' dan MTP' yi devre dışı bırakmanız gerekiyor.

Google Play Store'dan Rashr uygulamasını indirin. Root yetkisi verin sonra depolamadan seç'e tıklayın TWRP_3.0.2-0 for GMD Air' i seçip evet deyin.

Artık TWRP 3.0.2-0 Recovery'niz yüklenmiştir.

Tek yapmanız gereken cihazı recovery mod da başlatmak.

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Son düzenleme:

Venom

Lollipop
Lollipop
Eline Sağlık Doğuş, Fakat Kitkat Meselesini Anlamış Değilim Bilgi Verir Misin ? Yani MM Bir ROM 'Da Çalışmaz Mı ?

Venom

Lollipop
Lollipop

Grinch

Yaşasın Xiaomi !
Lider

burakklyc07

Cupcake
Cupcake
gmd air mtp nasıl devre dışı bırakıcam lütfen yardım edermısınız ben yapamadım

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar,

Birkaç gündür üzerinde yoğunlaştığım ve depolama hatasını giderdiğim twrp recovery' dir.

Önceki TWRP Recovery sürümlerinde dahili depolamayı sorunlu görmesi üzerine gmd air
için baştan twrp recovery 3.0.2-0 sürümünü portladım ve sizlerin beğenisine sundum.

- Stabildir.
- Hızlıdır.
- Depolama Sorunu yoktur.
- Türkçe Dil seçeneği vardır.
- IMG Flashlama Desteği vardır.
- Sorunsuz Reboot işlemi için Mount' dan MTP' yi devre dışı bırakmanız gerekiyor.

Google Play Store'dan Rashr uygulamasını indirin. Root yetkisi verin sonra depolamadan seç'e tıklayın TWRP_3.0.2-0 for GMD Air' i seçip evet deyin.

Artık TWRP 3.0.2-0 Recovery'niz yüklenmiştir.

Tek yapmanız gereken cihazı recovery mod da başlatmak.

[Gizli içerik]
deneyelim