• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Forumun Aktifliği

afducy

Android Üye
Üye
Katılım
29 Eyl 2017
Mesajlar
288
Arkadaşlar bildiğiniz üzere forumda aktiflik eskiye nazaran çok düşük ve buraya gelen de işini halledip çıkıyor.Sizce forumun aktifliğini arttırmak için neler yapılabilir?​
 

Le Psychologue

Android Üye
Üye
Katılım
18 Ara 2017
Mesajlar
187
Cihazlar ile ilgilenen geliştiriciler, şen şakrak olan yöneticiler, eski samimiyet gelmedikçe bu foruma ancak Google'ye android ile ilgili derdini yazanlar girer.
Post automatically merged:

Forum üyeliğim kaç yıl gösteriyor bilmiyorum ama ben ilk açıldığından beridir buradayım, böyle ortamın olacağı aklıma gelirdi de güler geçerdim.
 

djfarukk

Android Üye
Üye
Katılım
27 Şub 2016
Mesajlar
323
Forumda daha çok general mobile içerikleri var ve sanırım artık kimse general mobile kullanmıyor. Daha çok xiaomi cihazlar için içerikler eklenebilirse forumun aktifliği artabilir diye düşünüyorum
 

furkancakmak34x

Kategori Moderatörü
Kategori Mod.
Katılım
16 Haz 2019
Mesajlar
225
eskiden ne muhabbetler dönüyordü, herkes aktifti iyi de ortam vardı. aga bee :sigara:
 

gasod

Üye
Katılım
31 May 2018
Mesajlar
32
gazetelerin yerinin internetin alması gibi forumların da yerlerini başka şeyler almaya başladı. içinde bulunduğum her forum kırılma noktasından sonra haftada 2 3 yorum alır hale gelmeye başladı.
 

gasod

Üye
Katılım
31 May 2018
Mesajlar
32
Telegram alıyor artık xda bile eskisi kadar aktif değil normal yani
xda dh gibi forumlar bir de her konuyu barındıran forumlar ki onlar bile bu durumda. burası gibi kitlesi belli bir konu üzerinden yürüyen forumların ufalması daha kolay oluyor. hala üyesi olduğum bir forum var, genel kitlesi -benim de içinde olduğum- 5830i üyelerindendi. tabi daha sonra zaman ilerleyip üyeler cihazlarını değiştirince veya merakları bitince forum sadece adminin haftada birkaç kez teknoloji haberi paylaştığı bir yer haline geldi. burası da ağırlıklı olarak gm ve özellikle gm5+ kullanıcıların üye olduğu bir forum cihazlar değiştikçe ve tabi cihaza olan geliştirici aktifliği azaldıkça her forumda olduğu gibi böyle bir durum oluyor.
 

Benzer Konular


Üst Alt