Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

ForumAndroid Tool

barishirece

Donut
Cupcake

Usta telefona internet sitesinde güncelleme yayınlanmış onu indirip telefona kurmak istiyorum ama tel yarı İngilizce Türkçe bu yüzden pek bilmiyorum PC ye bağlayınca da okuduğum yorumlara göre işlemciye göre driver yüklü olması lazımmış ama bulamadım bu program üzerinden güncelleme yapmam mümkün mü
Bu programla yapamazsınız. İhtiyacınız olan program SP Flash Tool.

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.
Forumda yoksa bir kılavuz hazırlayabilirim.

kardeşim artık nereye tıkladıysam telefon fastboot moddan çıkmıyor ne yapsam duzelır bılgın varmı gm 5 plus

(onceden uyardın bılıyorum ama bılıyorsan bı destek olsan çok iyi olur be)

iyide ben ne dıyorum sen ne dıyorsun benım soruma konu kapandı dıye cevap verıyorsun

insan bir öneride bulunur

salaklık bende telefonum önce sıfırlandı sonra salak gıbı bır daha kullandım bu sefer coktu recovery modu harıcınde hıcbırsey acılmıyor

şimdi yana yana nasıl duzeltırım dıye arıyorum a..

KiNGHaZe

Katılımsız Program Uzmanı
Genel Yönetici
iyide ben ne dıyorum sen ne dıyorsun benım soruma konu kapandı dıye cevap verıyorsun

insan bir öneride bulunur

salaklık bende telefonum önce sıfırlandı sonra salak gıbı bır daha kullandım bu sefer coktu recovery modu harıcınde hıcbırsey acılmıyor

şimdi yana yana nasıl duzeltırım dıye arıyorum a..
Konunun kapandığı falan yok önce bir kullandığım kelimeleri araştırın kardeşim, saçma sapan yorumlar yapmayın. Ben sizi etiketlemedim, alıntı yapmadım. Görevimin gereği olarak konuyu sabitledim en üst sıraya çektim! Stock rom atın düzelsin amma tatava yaptınız. Forumda konuşurken kelimelerini düzgün seçin.