ForumAndroid Tool V2.2.4 Update

barishirece

Cupcake
Eclair

Usta telefona internet sitesinde güncelleme yayınlanmış onu indirip telefona kurmak istiyorum ama tel yarı İngilizce Türkçe bu yüzden pek bilmiyorum PC ye bağlayınca da okuduğum yorumlara göre işlemciye göre driver yüklü olması lazımmış ama bulamadım bu program üzerinden güncelleme yapmam mümkün mü
Bu programla yapamazsınız. İhtiyacınız olan program SP Flash Tool.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.
Forumda yoksa bir kılavuz hazırlayabilirim.

eminkuru726

Donut
Üye
kardeşim artık nereye tıkladıysam telefon fastboot moddan çıkmıyor ne yapsam duzelır bılgın varmı gm 5 plus

(onceden uyardın bılıyorum ama bılıyorsan bı destek olsan çok iyi olur be)

eminkuru726

Donut
Üye
iyide ben ne dıyorum sen ne dıyorsun benım soruma konu kapandı dıye cevap verıyorsun

insan bir öneride bulunur

salaklık bende telefonum önce sıfırlandı sonra salak gıbı bır daha kullandım bu sefer coktu recovery modu harıcınde hıcbırsey acılmıyor

şimdi yana yana nasıl duzeltırım dıye arıyorum a..

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Emektar
iyide ben ne dıyorum sen ne dıyorsun benım soruma konu kapandı dıye cevap verıyorsun

insan bir öneride bulunur

salaklık bende telefonum önce sıfırlandı sonra salak gıbı bır daha kullandım bu sefer coktu recovery modu harıcınde hıcbırsey acılmıyor

şimdi yana yana nasıl duzeltırım dıye arıyorum a..
Konunun kapandığı falan yok önce bir kullandığım kelimeleri araştırın kardeşim, saçma sapan yorumlar yapmayın. Ben sizi etiketlemedim, alıntı yapmadım. Görevimin gereği olarak konuyu sabitledim en üst sıraya çektim! Stock rom atın düzelsin amma tatava yaptınız. Forumda konuşurken kelimelerini düzgün seçin.

trkzmn

Cezalı Üye
MEB'in dağıttı tabletlere(E-tab 5) stcok rom atabilirmiyim ?
Bildiğim kadarıyla bu toolla bölümleri fastboottan tek tek atabilirsin. Forumda imaj dosyalarını fastboottan tek seferde toplu bir şekilde nasıl flaşlayacağına (yükleyeceğine) dair konu var.
Onun dışında E-Tab5 'in stock romu forumda yok mu?

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Emektar
Bildiğim kadarıyla bu toolla bölümleri fastboottan tek tek atabilirsin. Forumda imaj dosyalarını fastboottan tek seferde toplu bir şekilde nasıl flaşlayacağına (yükleyeceğine) dair konu var.
Onun dışında E-Tab5 'in stock romu forumda yok mu?
Sp flash tool ile atılabilir ve konusu var.

Alabörü

Lollipop
Pie
Onun dışında E-Tab5 'in stock romu forumda yok mu?[/QUOTE
Stcok rom var biliyorum bu tool ile atabiloyoruz mu merktan sordum
Post automatically merged:

Sp flash tool ile atılabilir ve konusu var.
Sadece meraktan sordum bu tool ile yukleyebiliyoruz mu