Duyuru - Forum Rank & Rütbe Güncellemeleri | Forum Android - Android Topluluk Forumu

Duyuru Forum Rank & Rütbe Güncellemeleri

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

OneDroid

Leader
Yönetici
Leader
7 Şubat 2016
140
175
311
Turkey
Merhabalar Arkadaşlar,

Forumun genel yapısını bozmadan yenilenecek olan rütbelerle ilgili güncelleme duyurusudur.

Standart üye rütbelerinde Aktif üye, Özel Üye gibi sıradan ibareler kaldırılacaktır. Bunun yerine hepsi için özel çizilmiş profilde ve mesajlarda görünen rütbeler eklenecektir. Rütbe isimleri Android sürüm isimleri olacak ve mesaj sayısına göre rütbeler güncellenecek bir nevi sürüm yükseliyormuş havası katılacak, atılan her mesaj daha anlamlı olacaktır.

Yönetici ve Ekip Rütbelerine Güncelleme

Forumda yönetimde yer almak isteyen arkadaşlar yönetim ekibiyle istişarenin ardından kabul görürse yönetime eklenecektir. Yönetimde söz hakkı istemeyen ve dinlenmek isteyen arkadaşlarımızın tamamına Emektar rütbesi tanımlanacak ve onurlandırmak adına forumda attığı her mesaja destek çıkılacaktır. Emektar rütbesini alan üye ve yöneticilerimizin tekrar aramızda çalışmalara başlama hakkı her daim olacaktır.

Önceden yönetimde ve ekipte aktif rol alan arkadaşlarımızın tekrar devam etme kararları olur ise nick olarak @KiNGHaZe ,@drason ya da @OneDroid ile iletişime geçmelerini rica ederiz.

İyi Forumlar.

DerinDarbe

Pie
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,483
292
331
bende yer almak isterim yöneticilikte veya forum yönetiminde yer almak isterim :) beni tanıyanlar tanır :) yıllardır aranızdayım birçok bilgiyede sahip olduğumu düşünüyorum,bu aralar sınavlardan geçiyorum 2-3 hafta sonra kendi bölümümü coşturcağımı düşünüyorum.