• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Forum Android Çekiliş Zamanı - 2 Adet Power Bank Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OneDroid

Forum Android
Owner  
Selamlar arkadaşlar,

Forum Android olarak kullanıcılarımıza çeşitli etkinlikler düzenleyerek aramızdaki etkileşimi artırmayı planlamaktayız. Bu bağlamda sizlere bir çekiliş yapmayı düşündük ve kazanana ne versek diye telegram grubumuzda tartışırken şarj uyarısı aldım. Ve çekilişin konusu orada ortaya çıktı.

POWERBANK ÇEKİLİŞİ.png

Çekilişte verilecek hediye: Trust Urban 10.000 mAh Powerbank

Çekilişte verilecek hediye adet (kaç tane): 2 adet (2 ayrı kişiye)

Çekilişe katılım üst sınırı: Limitsiz kişi

Çekilişin katılım tarihi: 17.11.2018 - 23.11.2018

Çekilişin sonuçlarının açıklanacağı tarih: 24.11.2018

Çekilişe katılım şablonu ve şartları:

Çekilişe katılmak için bir form doldurmanıza ve elimizde gereksiz bilgi birikmesine gerek duymuyoruz. Yapmanız gereken bu konunun altına katılıyorum yazmak ve varsa forum ve bu çekilişle ilgili görüş ya da eleştirilerinizi iletmek olacaktır. Her kullanıcı 1 kez katılabilir. Multi üyelik vs tespit edilmesi halinde 2 üyelikte forum kuralları gereği forumdan uzaklaştırılır.

örnek katılım:
Çekilişe katılıyorum. Forum Android sitesinde böyle çekilişleri görmek beni mutlu ediyor teşekkürler.

Katılımlarınızı bekler ve çekilişten tanıdıklarınızı haberdar etmenizi temenni ederiz. Sonuçlar belirtilen tarihlerde bu konunun altında yapılacaktır. Sonuçlanma işlemi 2 asil ve 2 yedek şeklinde seçilecektir. Asil üyelere 3 gün içinde ulaşılamaz ise sırası ile yedek üyeler kazanan olarak seçilecektir. Şimdiden herkese bol şanslar ve teşekkürler.

Not:Çekiliş sona ermiş ve ödüller kazanan kişilere teslim edilmiştir. Çekilişin sonuçları ve detaylar için bir sonraki çekiliş konusunu ziyaret edebilirsiniz.
Link:
https://www.forumandroid.com/konu/forum-android-cekilis-zamani-2-2-adet-bluetooth-kulaklik-cekilisi.13467/

İyi Forumlar.
One-Teams

Son düzenleme:

Alabörü

Lollipop
Android Üye
Üye
Çekilişe katılıyorum.Forumda böyle şeyler görmek çok güzel hocam teşekkürler.

ismailirkoren

Eclair
Üye
Çekilişe katılıyorum. Forum Android sitesinde böyle çekilişleri görmek beni mutlu ediyor teşekkürler.

OneDroid

Forum Android
Owner  

DarkMaster

Gingerbread
Android Üye
Üye
Çekilişe katılıyorum. Forumu yeni temasıyla görmekten büyük mutluluk duydum. Forumda böyle daha çok eğlenceli güzel içerikler olması dileğiyle.

S.Bozkurt

Donut
Üye
Çekilişe katılıyorum. Forum Android sitesinde böyle çekilişleri görmek beni mutlu ediyor teşekkürler. [;)]

PrisonerS

Eclair
Üye
Çekilişe katılıyorum. Forumda 2 yılı doldurmuş bulunmaktayım. Çok Güzel bir aileyiz Forum un başarılarla Dolu daha Yeni Zirvelere Çıkması Dileğiyle.

drason

Forumdan Atıldı
Forumdan Atıldı
Yönetici olabiliriz ama bize de çıkarsa hayır demeyiz.Ellerinize sağlık umarım ihtiyacı olanlara çıkar bknz ; Herkes [:D][:D].

NightShade

Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer
Android Üye

BerkayDGN

Gingerbread
Android Üye
Üye
Çekilişe katılıyorum. Lazım değil ama çıkarsa bir arkadaşa verebilirim :)

marca001

Froyo
Android Üye
Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt