• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

FlymeOS 6.0.2.0A Stable for TT175 by Shedinja

Forum Android

Paylaşım Ekibi
Paylaşım Ekibi  

Selamlar, İnsanların fılaymi 6 da fılaymi 6 diye çıldırdığı romu TT175 üzerinde kullanmanız için yaptığım 6.0.2.0A STABLE romudur :)
Şarj konusunda çok iyi bununla birlikte performansı sizi üzmeyecek kadar yerindedir.
Gelişmiş power saver modlarıyla çok uzun şarj süreleri alabilirsiniz ayrıca romda oyun moduda bulunuyor istediğiniz gibi Şarj/Performans ayarını yapabilirsiniz.

Parmak İzi
Türkçe dil yok
Durum çubuğundaki fener kısayolu çalışmıyor.
-KAMERADA FLASH SORUNU YOK-

TWRP 3.1.0 sürümünü kullanmanızı tavsiye ederim.
WIPE kısmından Data-Cache-System-DalvikArt Cache temizledikten sonra geri gelip Reboot menusunden Recovery seçin. No os installed derse çubuğu kaydırıp geçin ve cihaz tekrar açıldığında Install Zip kısmından romu kurun ve yeniden başlatın.

Rom yüklendikten sonra Google Play yüklemek için uygulamalar içinde Google Apps Installer diye bi uygulama var onu açıp install deyin bitince yeniden başlatın tamamdır.

Google Playden isteğe bağlı olarak Türkçe karakterli bi klavye indirin. Roma gömünce düzgün çalışmıyor o yüzden manuel olarak kurun. Klavyenizi yükledikten şu ayarları görseldeki gibi yapın ;

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.

Romda stock Meizu logosu kullandım orijinal logoyu kullanmak isteyen Modding bölümüne bakabilir.
:body: :body:

Forum Android

Paylaşım Ekibi
Paylaşım Ekibi  
İlk teşekkür bana ait. :troll:
Eline sağlık hocam.

Forum Android

Paylaşım Ekibi
Paylaşım Ekibi  
Eline Sağlık qualcomm'a gelsede 4g'ye portlasak :troll:

kutlay1653

Onursal Üye
Onursal Üye  
Cihaz
Etab5/4013x/V3_5570/iPhone_3GS/Lenovo_G580/Moto_G5

rahmanakqun

Android Üye
Üye
Cihaz
Tt175
Şu kodları tuşla ve telefonu yeniden başlat
##21# ve ##002# belki faydası olur

thezalim02

Üye
Üye
Cihaz
TT175
canım abim buralardamısın benim tt175 brick oldu gene bunun sadece düzeltme yönetimi sen biliyodun lütfen yardım et preloader ükledim komple gitti bana çince bir rom atmıştın düzelir diye o düzeltmişti lütfen bir daha atarmısın