[Flash Tool] LG G3 Beat/S İçin Stock Rom - Orijinal Yazılım Atma

SeGoMo

Nougat
Nougat

[font=georgia,serif]Cihazınızı Herhangi Bir Nedenle Bozdu iseniz Ve Açılmıyor ise Yani Bootlop/Hard Brick Gibi Durumlarda Sorunları Servise Göndermeden Kendiniz Bilgisayar Aracılığıyla Düzeltebilirsiniz.[/font]

[font=georgia,serif]LG D722 İçin Stock Rom[hide][/font]
V20A | Lolipop 5.0.2
V10G | Kitkat 4.4.2[/hide]

[font=georgia,serif]LG D723 [TR] İçin Stock Rom[hide][/font]
V20B | Lolipop 5.0.2
[font=georgia,serif]LG D724 İçin Stock Rom[hide][/font]
V20B | Lolipop 5.0.2

GEREKLİ OLANLAR ;
> LG FLASH TOOL İndirmek İçin Tıkla
                                              > LG USB DRİVER (LG Mobile Support Tool İle) İndirmek İçin Tıkla  
           > STOCK ROM Dosyası                                  
> BİLGİSAYAR                                     

DRİVER KURULUMU ;
> LG Mobile Support Tool Programını Açınız.
> USB SÜRÜCÜSÜNÜ KURUN

> Telefonun Modelini Seçmeniz İçin Karşınıza Bir Ekran Gelecek Bu Bölümde 'D723TR' Modelini Seçiniz Ve 'Sonraki'Butonuna Tıklayınız.

> Bu Bölümden Sonra Karşınıza Bir Uyarı Çıkacaktır.
> Telefonunuz Bilgisayara Bağlı İse Bağlantıyı Kesiniz Ve 'Doğrula' Butonuna Tıklayınız.

> Ve USB Sürücüleri Yüklenmeye Başlayacaktır,Karşınıza 2-3 Defa Yükleme Ekranı Çıkacaktır Ve Hepsini Kurunuz.

STOCK ROM ATMA İŞLEMİ ;
> Telefonu Kapatın Ve Ses Açma Tuşuna Basılı Tutarak Bilgisayara Eş Zamanlı Olarak Bağlayınız.Telefonun Ekranına 'Download Mode' Yazısı Gelmelidir.
> 'LG Flash Tool' Programını Açınız Ve Alttaki Gibi Ayarlayınız.

> 'Select KDZ file' Yazısının Yanında Bulunan Klasör Simgesine Tıklayarak İndirdiğiniz .kdz Uzantılı Stock Rom Dosyasını Seçin Ve Aç Diyelim.
> Altta İki Seçenek Bulunur 'Normal Flash' Veya 'CSE Flash'
> Normal Flash Telefonunuzdaki Hiçbir Veriyi Silmeden Sistem Yüklemesi Yapar.
> CSE Flash İse Telefonunuzdaki Tüm Verileri Silerek Güvenilir Bir Kurulum Yapar.O Yüzden Size Önerim CSE Flash Seçmenizdir.

> Karşınıza Gelecek Olan Bu Ekranda 'START' Demeniz Yeterlidir.

> Son Olarak Bu Ekrandan Hiçbir Yere Karışmadan 'OK' Butonuna Tıklayınız.

>OK Butonuna Tıkladıktan Sonra LG Mobile Support Tool Programı Otomatik Olarak Açılacak Ve Yüklemeniz LG Mobile Support Tool Üzerinden Başlayacaktır.
> Yükleme Tamamlandıktan Sonra Telefonunuzu Bilgisayardan Çekebilirsiniz.

Romajah

Cupcake
Cupcake
hocam recovery yüklemiştim yanlış yukledim boot verfication hatası alıyorum stock romda atamıyorum

Romajah

Cupcake
Cupcake
hocam şimdi ben twrp recovery kurmak istedim kurarken hep telefonu açtığımda direk recoverye yolluyo beni bide tus kombinasyonu çalışmıyo hocam stock rom yapmak istiyorum

Romajah

Cupcake
Cupcake
twrp kurarken böyle oldu boot verfication hatası alıyorum şimdi hocam benim lg g3 beat d723tr suya düştü telefon kendine geldi ses açma ve ses azaltma tusu çalışmıyor ben buna stock rom yuklemek istiyorum

ugunes

Üye
Kardeşim kdz dosyaları ıcın saol benım wıfı problemım var telefon Lg D722 bır turlu cozemedım yenıden yazılım yuklememe ragmen twrp bıle denedım genede wıfı calısmıyor sıkıntı telefonun anakartındamı sence

baykempeyn

Donut
Cupcake
Cihaza  stok lolipop yükledikten sonra kurulum yaparken google play hizmetler durdu işleminden öteye geçemiyorum ...
Download moduna da alamıyorum öylece kala kaldım
PC e bağlıyorum o kadar çok kablo usb portu değiştirmeme rağmen bağlantı kuramıyorum

Cancan2

Donut
Cupcake
LG D723 İçin Stock Rom link yok
lg d724 stock unu yukleseniz sıkıntı olmaz d724 te gereksiz çift sim var oda etkilemiyo hatta d723 e rom bulamazsın d724 ün romları d723 e uygundur sadece d724 te gereksiz çift sim kart özelliği var geriye kalan herşey d723 ile aynı ben kendim d723 kullanıyorum d724 ün romlarını kuruyorum telefona

gizaech

Üye
Telefonda recovery moda giriyo sıfırlıyorum açılmıyo telefon