• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[FLASH TOOL] Casper Via V8C Stock Rom (V8C_20150324_c1.05)

SeGoMo

Nougat
Android Üye
Üye

Casper Via V8C İçin Güncel 4.4.2 Android Sürümüne Sahip Stock Rom'dur.
Cihazınızı Yazılımsal Olarak Bozdu iseniz Tek Yapmanız Gereken PC İle Orjinal Yazılımını Kolay Bir Şekilde Kurmanız...

İndirdiğiniz Dosyayı Winrar İle Klasöre Çıkartınız.Ve İçinde 3 Klasör Bulunacaktır

İlk Olarak Sırasıyla 'Driver' Klasörüne Girip 'İnstallDriver.exe' Programını Çalıştırınız Ve 5-10 Saniye Sonra Driver Kurulmuş Olacak Ve Bu Şekilde Uyarı Alacaksınız,Burada İşimiz Bitiyor.

Geri Gelerek SP Flash Tool Klasörüne Giriniz Burada da Alt Bölümlerde flash_tool.exe Programını Çalıştırınız.

Karşınıza Bu Panel Gelecek Öncelikle Scatter-loading Kutucuğuna Tıklayınız Burada Scatter Dosyasını Seçmenizi İsteyecek Sizde 3. Klasöre Yani VIA V8C Stock Rom Klasöründeki MT6592_Android_scatter Dosyasını Seçin Ve Karşınıza Bu Şekilde Ekran Gelecek

Scatter Dosyasını Seçtikten Sonra Otomatik Olarak Herşey Ayarlanmış Oluyor Sizinde Tek Yapmanız Gereken 'Download' Bölümüne Tıklamanız Ve USB Kablo İle Telefonunuz Kapalı İken Bilgisayara Bağlayınız.Bilgisayar Telefonu Tanımladıktan Sonra Stock Rom İşlemi Başlayacaktır.Sakın Bilgisayar Bağlantısını Yükleme Bitene Kadar Kesmeyin.İşlem Sonunda Tik İşareti Gelecektir Ve Artık Telefonunuzu Açabilirsiniz.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.

ANLATIM BANA AİTTİR...

Ridvan1

Üye
İndirdim ama nasıl kurulur bilmiyorum ve casper via v8 c telefonumun garantisi devam ediyor sorun olur mu ?

Ns501

Üye

Hocam böyle bi hata aldim cihaz acildiginda.
Kapatip acinca bu hata cikiyor.