[F2FS-EXT4][Patchrom] [Global] MIUI 8 for GM 5+ (2017-12-18) | Forum Android - Android Topluluk Forumu

[F2FS-EXT4][Patchrom] [Global] MIUI 8 for GM 5+ (2017-12-18)

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

kiyam34

Yeni Üye
Üye
8 Mayıs 2016
3
0
1
22
BANABAK uygulamasini calistirmiyor.Cihazinin veya isletim sisteminiz bu uygulamayi calistirmak icin uygun degil diyor stock romda kullaniyordum nedeni ne olabilir ne yapabilirim?

temp542

Üye
Üye
10 Kasım 2017
48
12
8
Şuan Android 7.1.1 yüklü ve 6.0 olan miui rom yüklendikten sonra pil durumunun %50'de kalma sorunu varmış. Bunu aşmak için ekstradan ne yapılmalı?

temp542

Üye
Üye
10 Kasım 2017
48
12
8
Özellikle cihazı yeniden başlatınca gözlenlediğim bazı hatalar;
*Şebeke olmasına rağmen şebeke simgesi gözükmemesi (tekrar yeniden başlayınca düzeliyor.)
*Manuel olarak saati ayarlasan dahi tekrar otomatik saate alması ve bir saat geri göstermesi ve tarihi 1970 gibi yıllara çekmesi (Saat dilimini +3.00 moskova yapınca bazen tekrar saat ve tarih bozulsa da sonra düzeliyor ama internette bağlı değilseniz saat yanlış kalıyor.)
*Ayarlar>Stocksettings bölümündeki gece modu görüşü aktif olsa da yine pasif hale gelmesi.
*Uygulamalara verilen bazı izinlerin tekrar pasif hale gelmesi. Örn. Gece modu uygulamasının alması gereken "Diğer uygulamarın üstünden görüntüle" izni pasif hale gelip duruyor.

bu tip sorunlar düzelse tam olacak. Neyse kımet Miui9'a olur inşallah

Bunlar gibi ufak tefek sorunlar mevcut az da olsa sinir etmiyor değil. Fakat yine de en sevdiğim romlardan biri ?

Son düzenleme:

NeaTR

Üye
Üye
30 Ağustos 2017
14
2
3
twrp yi kendi sitesinden indirip yükledim son sürümü wipeleri de her zaman yaptığım gibi yaptım. Şimdi diğer romu yüklemeyi denicem ondada sorun çıkarsa bende sorun vardır.