Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

[F2FS-EXT4][Patchrom] [Global] MIUI 8 for GM 5+ (2017-12-18)

KiNGHaZe

Katılımsız Program Uzmanı
Genel Yönetici
ya aslında artık ıstemıyorum mi felan orjinal kursam da olur ama edl üzerinden stock rom kurdum onda wifi ve bluetooth çalışmıyor 1 hatadır ıcın ıcınden çıkamadım
Edl üzerinden kurmanıza gerek yok. Stock rom bölümünde talimatlara uygun olarak fastboot üzerinden stock romu kurun. Hiç bir hata ile karşılaşmazsınız.

Wipe işlemlerini yaptıktan sonra romu yükleyip açın extra bir şey yüklemeyin. Birde hangi romdan geçiş yaptınız ?
oreodaydım daha önce bu telefona hiç rom yüklemedim başka telefonlara birçok rom yüklemesi yapmıştım ext4 olarak ayarladığım zaman wipe data cache ssytem yaapbiliyorum fakat onun dışında ilk twrp yüklediğimde wipe data cache vas yapmak istediğimde failed hatası alıyordum romu yüklüyorum şuan succesfully yazıyor ama reboot system dediğimde tekrar twrp açılış ekranı geliyor
Post automatically merged:

Wipe işlemlerini yaptıktan sonra romu yükleyip açın extra bir şey yüklemeyin. Birde hangi romdan geçiş yaptınız ?
şuan telefonu açamıyorum sadece bootloader modu ve recovery modu açabiliyorum yardım edin lütfen bu arada emeğinize sağlık çok güzel duruyor ekran fotoğrafları saygılarımla

KiNGHaZe

Katılımsız Program Uzmanı
Genel Yönetici
oreodaydım daha önce bu telefona hiç rom yüklemedim başka telefonlara birçok rom yüklemesi yapmıştım ext4 olarak ayarladığım zaman wipe data cache ssytem yaapbiliyorum fakat onun dışında ilk twrp yüklediğimde wipe data cache vas yapmak istediğimde failed hatası alıyordum romu yüklüyorum şuan succesfully yazıyor ama reboot system dediğimde tekrar twrp açılış ekranı geliyor
Post automatically merged:

şuan telefonu açamıyorum sadece bootloader modu ve recovery modu açabiliyorum yardım edin lütfen bu arada emeğinize sağlık çok güzel duruyor ekran fotoğrafları saygılarımla
Oreo'dan bu roma direk geçiş yapamazsınız. Buradan oreo>nougat switchini indirip flashlayın. Reboot>recovery yapın ardından wipe işlemleri ve romu yükleyin. Telefon açılacaktır.