Nougat - [FIX][JDCT][XPORT]Google AOSP for hulkbuster | Forum Android - Android Topluluk Forumu

Nougat [FIX][JDCT][XPORT]Google AOSP for hulkbuster

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol
13 Şubat 2017
12
1
3
selam arkadaş öncelikle TWRP menüsüne gir bağla ya girip sisteme tik koy ardından gelişmiş/dosya yöneticisi ne gir ordan system klasörüne gir sanırım priv-app klasöründe olacak orada SetupWizard diye bi klasör var onu seç sil de ardından ana menüye dön temizle de oku kaydır ve yeniden başlat bir hatayla karşılaşırsan yazabilirsin

kutlay1653

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
5 Mart 2016
1,086
7,833
113
17
Bursa
selam arkadaş öncelikle TWRP menüsüne gir bağla ya girip sisteme tik koy ardından gelişmiş/dosya yöneticisi ne gir ordan system klasörüne gir sanırım priv-app klasöründe olacak orada SetupWizard diye bi klasör var onu seç sil de ardından ana menüye dön temizle de oku kaydır ve yeniden başlat bir hatayla karşılaşırsan yazabilirsin
Zaten konuya fix ekledim neden böyle bir sey y

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Leader
12 Şubat 2016
4,003
2,036
113
hangi romu yayınladıysan bir sürü hata var ya hiç uğraşma bunlarla yada bir tane yap düzgün bir şey yap
1-) Romlardaki hatalar geliştiriciden değil kullandığımız ( şu ana kadar var olan diğer forumlardan kat be kat iyi olan) kaynaklardan dolayı.
2-) Geliştiriciye saygısızlık etme.
3-) Çok kolaysa gel yap bakalım ?

Saygısızlığa devam etmemeni öneririm!

Erdem özer

Yeni Üye
Üye
20 Aralık 2017
9
1
3
30
Malatya
arkadaşım benim dediğim sıkıntılıysa yayınlanmasın saygı görmek için işini iyi yapması lazım kimse k.bakmasın işini düzgün yapmayan hatalı ve sıkıntılı işler yapana saygı falan duymam ayrıca ben bu tarz işlerlede uğraşmıyorum ve her seferinde acaba bu rom iyimi diyerek tablete yüklediğimde sorunlarla karşılaşıyorum

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Leader
12 Şubat 2016
4,003
2,036
113
arkadaşım benim dediğim sıkıntılıysa yayınlanmasın saygı görmek için işini iyi yapması lazım kimse k.bakmasın işini düzgün yapmayan hatalı ve sıkıntılı işler yapana saygı falan duymam ayrıca ben bu tarz işlerlede uğraşmıyorum ve her seferinde acaba bu rom iyimi diyerek tablete yüklediğimde sorunlarla karşılaşıyorum
İnsanların düşüncesini değiştiremem ama saygı duymak zorundasın. Halen saygısızlık yapmaya devam edersen gereken işlemi yapıcam.

21 Temmuz 2016
22
2
3
Üç soru var ikisi bu romla ilgili biri daha da önemli dikey ekranda kalem çalışıyor mu VPN çalışıyor mu ve OREO ROMLAR NE ZAMAN GELECEK ? ( Haklısınız geliştiriciler de 1 sene uğraşıp sonra yazılımı sunuyorlar bir günde bu kadar iyi olabilir )