• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Exynos Port Kılavuzu

34ss25

Cupcake
Üye
Hocam on5 cihazının romunu j2 cihazına portlayabilirsiniz mesela bu kılavuzla anlamadım ne yapmak istediğinizi. Biraz açar mısınız?
Hocam şu şekilde mesela N7 stock romunu adamlar N5 direkt olarak portluyorlar sanırım sizin anlatımınız Önceden hazırlanmış olan port romu portlamak bu kısmı bu şekilde kavradım.

Daha Öncelerinde denemiş olduğum mesela n7 7.0 nougat romunu ayıkladım ama n5 te çalıştıramadım.
Post automatically merged:

Hocam on5 cihazının romunu j2 cihazına portlayabilirsiniz mesela bu kılavuzla anlamadım ne yapmak istediğinizi. Biraz açar mısınız?
Hocam şu şekilde mesela N7 stock romunu adamlar N5 direkt olarak portluyorlar sanırım sizin anlatımınız Önceden hazırlanmış olan port romu portlamak bu kısmı bu şekilde kavradım.

Daha Öncelerinde denemiş olduğum mesela n7 7.0 nougat romunu ayıkladım ama n5 te çalıştıramadım.

enesyetkin

Donut
Üye
Exynos için bug fixleme konusu da açabilir misiniz? Ya da var da ben mi bulamadım.

Korayhan2

Cupcake
Üye
aynen on5pro dan j2 ye rom portlamak istiyoruz nasıl yaparız 3 gündür uğraşıyorum yardımcı olurmusunuz ?

afducy

affan
Forumdan Atıldı
DİPNOT

BU İŞLEMDEN DOĞACAK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM ONELABS SORUMLU TUTULAMAZ.

AÇIKLAMA

Bu anlatım tarafım ve @cıyanogen ile birlikte hazırlanmıştır.

Orta seviye işlemcilerde denendi çalıştığı gözlemlendi. Sizde eğer dener ve geri bildirim yaparsanız memnun olur ve konuyu güncellerim.

Bu yöntemle aynı işlemci ve benzer özelliklere sahip cihazlar arasında port yapılabilir.

Ricam eğer bu kılavuzdan bir yardım aldıysanız sadece konunuzun teşekkürler kısmında benim ve @cıyanogen hocamın da ismim geçsin.

ANLATIM

[Hidden content]
Eline sağlık

gezen

Cupcake
Üye
DİPNOT

BU İŞLEMDEN DOĞACAK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM ONELABS SORUMLU TUTULAMAZ.

AÇIKLAMA

Bu anlatım tarafım ve @cıyanogen ile birlikte hazırlanmıştır.

Orta seviye işlemcilerde denendi çalıştığı gözlemlendi. Sizde eğer dener ve geri bildirim yaparsanız memnun olur ve konuyu güncellerim.

Bu yöntemle aynı işlemci ve benzer özelliklere sahip cihazlar arasında port yapılabilir.

Ricam eğer bu kılavuzdan bir yardım aldıysanız sadece konunuzun teşekkürler kısmında benim ve @cıyanogen hocamın da ismim geçsin.

ANLATIM

[Hidden content]
teşekkürler :teşekkürler: :teşekkürler: :teşekkürler:

Üst Alt