• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Etab 4 bazi sorunlarim var

Redboydyc

Eclair
Üye
Merhaba şuana kadar en az 30 40 tane etab 4 e yazılım attım fakat bu son elime gelen beni delirtti diğer etab 4 lere aynı romları sorunsuz kurar iken bunda ya bootlop oldu yada sistem arayuzu vs durduruldu hataları oldu.
3 farklı twrp de denedim en son ki simpL beta 2 rom vardı ondada diğer tabletlerde sorunsuz kurdum bunda kurulum sihirbazı duruldu vs vs hataları var aklıma gelebilcek şeyleri denedim önerilere açığım

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Vip Üyelik
Merhaba şuana kadar en az 30 40 tane etab 4 e yazılım attım fakat bu son elime gelen beni delirtti diğer etab 4 lere aynı romları sorunsuz kurar iken bunda ya bootlop oldu yada sistem arayuzu vs durduruldu hataları oldu.
3 farklı twrp de denedim en son ki simpL beta 2 rom vardı ondada diğer tabletlerde sorunsuz kurdum bunda kurulum sihirbazı duruldu vs vs hataları var aklıma gelebilcek şeyleri denedim önerilere açığım
Cihaza önce mdm yükleme sihirbazı ile stock rom atıp sonrasında cihaza root veya twrp atıp custom rom yüklemeyi dener misin. Derinlerde bir yerde kalıntı kalmış olabilir. Custom rom yüklerken her şeyi wipe yapmayı unutma.