• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Encryption Unsuccessful

miafitz

Android Üye
Üye
Cihaz
S3, Etab-5, J7 Prime, G4

Resimdeki hatayı alıyorum içindekileri kurtarmanın bir yolu yok mu ya:(

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
Şu aşamada hangi verilerin öldüğünü bilemem, cihaza twrp yükleyip içerisindeki bilgileri almayı deneyebilirsin. İçinde ne bulursan kopyala sonrasına wipe >format data tıkla yes yazıp sıfırla telefonu yeniden başlattığında hata yok olur.

miafitz

Android Üye
Üye
Cihaz
S3, Etab-5, J7 Prime, G4
Şu aşamada hangi verilerin öldüğünü bilemem, cihaza twrp yükleyip içerisindeki bilgileri almayı deneyebilirsin. İçinde ne bulursan kopyala sonrasına wipe >format data tıkla yes yazıp sıfırla telefonu yeniden başlattığında hata yok olur.
Cihazda halihazırda twrp mevcut allahtan fakat sdcard klasörü ve data klasörü boş ayrıca /data bağlanamıyor galiba hepsi gitti

miafitz

Android Üye
Üye
Cihaz
S3, Etab-5, J7 Prime, G4
Sorunu çözdüm karşılasan olursa yazayım çözümü öncelikle içindeki bir tane bile resmi geri getiremedim ama cihazı kurtarmak kolay oldu. Wipe atmaya uğraşmayın unable to mount /data hatası veriyor sizin yapacağınız advenced wipe üzerinden data partitionunun dosya bicimini extFat yapıp sonra tekrar ext4 yapmak boylece cihaz açılıyor. Şimdi düzgün veri kurtarma programı bilen dr fone denedim bir sey bulamadı:(

Doop

Android Üye
Üye
Cihaz
Mi A2 lite & GM 4G
bu durumda datayı bağlayamassın datayı bağlamak için format data yapman gerek her iki yolda da veriler silinecek

Sorunu çözdüm karşılasan olursa yazayım çözümü öncelikle içindeki bir tane bile resmi geri getiremedim ama cihazı kurtarmak kolay oldu. Wipe atmaya uğraşmayın unable to mount /data hatası veriyor sizin yapacağınız advenced wipe üzerinden data partitionunun dosya bicimini extFat yapıp sonra tekrar ext4 yapmak boylece cihaz açılıyor. Şimdi düzgün veri kurtarma programı bilen dr fone denedim bir sey bulamadı:(
format data da yapabilirsin ayrıca veriler geri kurtarılamayacak şekilde silindi

Son düzenleme:

foka

Üye
Üye
wipe tam anlamiyla siler. Geri getiremezsiniz. He belki ileride gelistirirler piyasaya surerler ya da yapmislardir kendilerine saklidir. Ama piyasada wipe getiren yok

miafitz

Android Üye
Üye
Cihaz
S3, Etab-5, J7 Prime, G4
Sınav sonucunun kötü geleceğini bildiğim halde ona bu kadar üzülmemiştim ya kader

yildirimmusa

Üye
Üye
Cihaz
Samsung S3
Bende de aynı problem var TWRP yüklü fakat ses açma tuşu çalışmıyor. Yaptırıp TWRP üzerinden formatlasam ve yeni room yüklesem düzelir mi? (Rom değiştirecem çünkü çok sıkıldım ve çok bug var)

Üst Alt