• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

En iyi Discovery 1 KitKat Custom Rom ? (ANKET)

[AoC]

Gingerbread
Android Üye
Üye
Ankete Katılımlarınız Rom yükleyecek arkadaşlara Referans olacaktır. :teşekkürler:

[AoC]

Gingerbread
Android Üye
Üye
Discovery 1 kullanıcıları lütfen ankate katılalım teşekkürler...

[AoC]

Gingerbread
Android Üye
Üye
Evet bu kadar mı discovery 1kullanan

bilaldmirel

Marshmallow
Android Üye
Üye
Wolfkat göremiyorum

abdussamet

Froyo
Üye
Ben ios 9 ve color os kullandim tecrübelerimi yazayım ios9 rom harika olmuş iPhone nin birebir aynısı neredeyse fakat 1- şarjı acayip hızlı bitiyor (sadece whatsapp kullanıyorum Facebook falan yüklü olsa şarj aletinden hiç çıkarmamak gerekir galiba) 2- tepkileri cok yavaş geldi mesela son uygulamalar bölümüne falan çok yavaş giriyordu o yüzden üzülerek çakma iPhoneumdan ayrılmak zorunda kaldim, diğeri ise color os rom. Tam anlamıyla aradığım rom işte bu demiştim hızı çok iyi hele şarj inanılmaz derecede uzun gidiyor son güncelleme ile de daha iyi hale geldi derken sms gönderiyor başkasının adını yazıyorum başkasına gidiyor mesaj veya hiç gitmiyor başka sms uygulaması kurdum yine ayni. Onun dışında kendi kendine reset atıyor telefon .bir de hoparlör ile konuşurken karşıya ses gitmiyor o yüzden bu romdan da üzülerek ayrılmak zorundayım su an emui romu indiriyorum ilk defa emui kullanacağım bakalım.

msirinyldz

Froyo
Üye
Zenfone  5 premium yok ? Ben kac gundur  1 ay bitcek galiba hala onu kullaniyom vpn durdu hatsindan baska hatasi yok 4 dortluk  adam gibi bi rom bence

[AoC]

Gingerbread
Android Üye
Üye
çok kullanılan olupda sevilen romlar varsa yetkili kişiler eklesin ben değişiklik yapamıyorum. yoksa kişisel bazda bi kısıtlama yapmadım bu romları seçerken

Ben ios 9 ve color os kullandim tecrübelerimi yazayım ios9 rom harika olmuş iPhone nin birebir aynısı neredeyse fakat 1- şarjı acayip hızlı bitiyor (sadece whatsapp kullanıyorum Facebook falan yüklü olsa şarj aletinden hiç çıkarmamak gerekir galiba) 2- tepkileri cok yavaş geldi mesela son uygulamalar bölümüne falan çok yavaş giriyordu o yüzden üzülerek çakma iPhoneumdan ayrılmak zorunda kaldim, diğeri ise color os rom. Tam anlamıyla aradığım rom işte bu demiştim hızı çok iyi hele şarj inanılmaz derecede uzun gidiyor son güncelleme ile de daha iyi hale geldi derken sms gönderiyor başkasının adını yazıyorum başkasına gidiyor mesaj veya hiç gitmiyor başka sms uygulaması kurdum yine ayni. Onun dışında kendi kendine reset atıyor telefon .bir de hoparlör ile konuşurken karşıya ses gitmiyor o yüzden bu romdan da üzülerek ayrılmak zorundayım su an emui romu indiriyorum ilk defa emui kullanacağım bakalım.

bende color os un eski versiyonunu indirdim onda sorun yoktu.

Creative

Gingerbread
Android Üye
Üye
M Rom ? Stay Os v3 :) Bilalin stay os u degil benimki ayrı :) bunlar görünmüyor :)

Aku

Froyo
Üye
şimdi tecrübelerim ve deneyimler ile yazıyorum bunları 
color os -  os rom sonuçda pil iyidir ancak fazla performans beklemeyin derim 
evolution N -  gayet iyi beta iken kullanıyordum beni memnum etmişdi yeterince material arayüzü sevenlere tavsiye ederim
lollifox -  material arayüz gerçekden çok iyi düzeyde ancak performansı beni çokda etkilemedi (benim cihazda takılıyordu bazen) pilde çok görsel bir rom olduğundan iyi değil bence 
stay os -  bu da hoş bilal hocanın ki zaten baya bi düzenlenmişi olduğundan memnun edeceğine inanıyorum
s6 pro-denemedim 
İos 9 -  performans iyi pil orta bence ancak arayüze alışabileceğinizi zannetmiyorum çok farklı alışılmışın dışında
emui- çok hoş bir arayüz bence pil iyi ancak performans bence orta 
S7- arayüz gerçekden hoş ancak görsel bir rom tamamen pil pek tatmin etmedi beni performansda iyi değil bence ama görselliği şahane
note 5- denemedim
aosp- saf arayüz sevenlere tavsiye ederim ancak depolamada ufak bir sorun var ters inenler dahiliye iniyor pil iyi performans iyi
xslight- arayüzü ben beğenmedim ancak göreceli bişi bu performans tatminkar pil de iyi
wolfkat- denemedim ancak arayüz hoş görünüyor performans ve pili bilemem 

bunlar kendi cihazımda aldığım sonuçlardır

[AoC]

Gingerbread
Android Üye
Üye
M rom yeni koyuldu ne ara %20 oldu :D

[AoC]

Gingerbread
Android Üye
Üye
zaten olması gereken normali bu olması lazım ilk başta sistem sapıttı büyük ihtimal

Creative

Gingerbread
Android Üye
Üye
:D ne yav oynuyorsunuz işte :D

[AoC]

Gingerbread
Android Üye
Üye
@Rygebin düzenlemeleri yapın lütfen en çok oy alandan en az alana :D