Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Ekran kilidi için saat

KiNGHaZe

Pie
Genel Direktör
Konu hakkında bilgi verip, ne işe yaradığını yazarak ve konu düzenine dikkat ederek konunuzu yeniden düzenleyin.

corozeb

Cupcake
Üye
daha önceleri kullanmıştım pili sömürüyor.pro olması birşey değiştiriyormu? teşekkürler sunum için

djmurat

Eclair
Cupcake
eyvallah denedim şuan parmak izini kısmen iptal ediyor
Bende iptal olmuyor ayarları yaparsanız acılır
Post automatically merged:

panele bağlı ips panelse şarjı sömürmesi normal ayriyeten amoled bile olsa 3.parti uygulama olduğu için normalden fazla götürür.
Önemli olan sızıntı kaçak olmasın program şarj yemez bir link vereceğim onun sayesinde sarj daha az gidecektir

djmurat

Eclair
Cupcake
Forumumuzda pro-ücretli apk paylaşımı yasaktır. Sadece reklamsız versiyonunu veya bir oyun ise hileli apksını paylaşabilirsiniz.
Bu ücretsiz olan paralı olan değiller

Deneye bilirsin yani kaldırman önemli değil ama denemeden kaldırmak hiç hoş değil ozaman tam sil gitsin bidaha paylaşmamak üzere siz herzaman paylaşın ben paylaştım yararı olsun diye bu hileli değil ayrıca market linki var bak paralı olan ayrı
Forumumuzda pro-ücretli apk paylaşımı yasaktır. Sadece reklamsız versiyonunu veya bir oyun ise hileli apksını paylaşabilirsiniz.

Tamam neyse siz bilirsiniz ben değil yönetmen sizsiniz sonuçta karar vermekte haklısınız Herşey için teşekkür ederim

Şehzade

Lollipop
Jelly Bean
Bu ücretsiz olan paralı olan değiller

Deneye bilirsin yani kaldırman önemli değil ama denemeden kaldırmak hiç hoş değil ozaman tam sil gitsin bidaha paylaşmamak üzere siz herzaman paylaşın ben paylaştım yararı olsun diye bu hileli değil ayrıca market linki var bak paralı olan ayrı

Tamam neyse siz bilirsiniz ben değil yönetmen sizsiniz sonuçta karar vermekte haklısınız Herşey için teşekkür ederim
hocam Play store üzerinden indirildiği zaman uygulama içi alımlar ücretli sizin paylaşmış olduğunuz linkteki ücretsiz bu ve bunun benzeri paylaşımlar yasak.