• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[EDİT][5.1.1][CM]Sony Xperia™Z5 By Fuzzy Ox

FuzzyOx

Açgözlü
Android Üye

-Evet arkadaşlar edit bir rom ile karşınızdayım.
-Edit yap dostum diyen kişileri kıramadım ve yaptım :troll:
-Taban CM 12.1'dir.Temalar desteği yoktur!!

-Yükleme talimatları kısmına iyi bakınız!!

-Android N sitili bildirimler eklendi.
-Android N sitili ayarlar çekmecesi eklendi.
-Xperia SystemUI portlandı.
-Bildirim paneli yanları ovalleştirildi.
-Diyalog pencereleri ovalleştirildi.
-Durum çubuğu ile Navbar renkleri eşitlendi.
-Ayarlar Z5 sitili oldu.
-Xperia uygulamaları eklendi.
-Boot animasyonu kendi ellerimle yaptım. :troll:

TWRP 3.0.2 Kurulu Olmalıdır.

Temizle / Gelişmiş Temizlik Kısmından Dalvik-Sistem-Önbellek-Veri Kutucuklarını İşaretleyerek Silme İşlemini Yapınız.

Daha sonra Mount(Bağla) sekmesinden system tikini kaldırınız.

Ardından Yükle Kısmına Gelerek Romu,Cm Patch'i ve Gapps Paketini Kurup Cihazı Başlatabilirsiniz.

Rom açılınca kurulumu yapınız.Daha sonra cihazı tekrar kapatıp TWRP menüsünden Edit paketini flashlayın.

Bluetooth tam anlamıyla çalışmıyor.Bunun için CM transfer paketini indirebilirsiniz.
Mikrofon çalışmıyor.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Eline sağlık

Grinch

∞ One Team ∞ is back !
Moderatör  
Eline sağlık.

SeGoMo

Ice Cream Sandwich
Android Üye
Üye
eline koluna sağlık dostum ama  Bu konuda xperia rom mevcut...mesela ben senden samsung edit rom beklerim :D

Samsung rom var zaten ama ben kaldırdïm....uygulamalar ve arayüzü okadar hoş değil mesela uygulamalar aosp romda bulunan uygulamalar...samsung romunu editleyip paylaşırsan çok ilgi duyar ;)

FuzzyOx

Açgözlü
Android Üye
eline koluna sağlık dostum ama  Bu konuda xperia rom mevcut...mesela ben senden samsung edit rom beklerim :D

Samsung rom var zaten ama ben kaldırdïm....uygulamalar ve arayüzü okadar hoş değil mesela uygulamalar aosp romda bulunan uygulamalar...samsung romunu editleyip paylaşırsan çok ilgi duyar ;)
elimde olanı atmak istedim.Bu benim bu seneki son romum olabilir.Zorlu bir sınava gireceğim...

Okan67

Donut
Üye
ayarlarda sese girilmiyo yani dokunma ve tuş sesleri kapatılamıyor. Kapatıp açma veya yeniden başlatma oldukça sıkıntılı kapat deyince ekran kapanıyor ama kapanması 3 dakka sürüyor sıkıntılı.

FuzzyOx

Açgözlü
Android Üye
ayarlarda sese girilmiyo yani dokunma ve tuş sesleri kapatılamıyor. Kapatıp açma veya yeniden başlatma oldukça sıkıntılı kapat deyince ekran kapanıyor ama kapanması 3 dakka sürüyor sıkıntılı.
Öncelikle verdiğiniz uyarı için teşekkür ederim.Ses sorunu varmış o yönde haklısınız. Kapatma probleminin zamanla çözüleceğini umuyorum. :)

deltax3

Froyo
Üye
Android nify modülü nasıl güncelleyebilirim başka bir romda da var ama ayarlar da yandan kaydırmalı ekran çıkmıyor

Alabörü

Nougat
Android Üye
Üye
Teşekkürler Xperia'yı her zaman sevmişimdir:)
Ve birde ayarlardan seslere girilmiyor albüm uygulamasına girmiyor

Son düzenleme:

Maktüel

aktüel ürünler