E-Tab 4 Tabletime Hiçbişey Yükleyemiyorum

djilyo

Cupcake
Cupcake
hocam kusura bakmayın konuyu nereye açacağımı bilemedim buraya açtı umarım doğru yerdir.
benim e tab 4 tablete rom yüklerken birşeyler oldu hiç birşey yüklemiyor twrp adb mdm sihirbazi herşeyi denedim olmuyor lütfen yardımcı olun video çektim kontrol edebilirseniz çok mutlu olurum.
hocam video burda
saygılar...

bcomp

Donut
Cupcake
Mount bölümündekilerin tümünü aktif et. Olmazsa partionlarda sorun olmuş olabilir. Sadece TWRP mi kullandın ?

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
Mdm sihirbazında rom yüklemek. Tek seferlik bir şey değil. Şöyle oluyor.Recovery modda rom yüklerken tablet yeniden başlamamalı. Yeniden başlarsa rom yüklenmiyor. NE zaman finished derse ve recovery ekranında kalırsa o zaman rom yüklenmiş demektir.

djilyo

Cupcake
Cupcake
Mdm sihirbazında rom yüklemek. Tek seferlik bir şey değil. Şöyle oluyor.Recovery modda rom yüklerken tablet yeniden başlamamalı. Yeniden başlarsa rom yüklenmiyor. NE zaman finished derse ve recovery ekranında kalırsa o zaman rom yüklenmiş demektir.
Hocam tableti recovery modda açıyorum tanıyor pc ama mdm sihirbazı cihah recovery modda değil diyor ne yaptımsa olmuyor

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
Hocam tableti recovery modda açıyorum tanıyor pc ama mdm sihirbazı cihah recovery modda değil diyor ne yaptımsa olmuyor
Cihazı tam tanımamış demek ki. Driverleri yükledin mi ? En iyisi şöyle yap. Aygıt yöneticisine gir ünlemle başlayan driver varmı kontrol et. Bu kontrolü recovery modda tablet pc'ye bağlı iken yap bakalım.

djilyo

Cupcake
Cupcake
Cihazı tam tanımamış demek ki. Driverleri yükledin mi ? En iyisi şöyle yap. Aygıt yöneticisine gir ünlemle başlayan driver varmı kontrol et. Bu kontrolü recovery modda tablet pc'ye bağlı iken yap bakalım.
Pc tableti görüyor android device olarak isterseniz ekran görüntüsü atarım

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
Yeniden başlıyor ama hiç bişey yüklenmiyor

Dediğim gibi o işlemi sürekli yapman gerek.Yeniden başlamayana kadar. Yeniden başlamayıp recovery ekranında kaldığı an başarılı olur.Ben kendi tabletimde 9 kere yaptığımda başarıya ulaşmıştım.

djilyo

Cupcake
Cupcake
Dediğim gibi o işlemi sürekli yapman gerek.Yeniden başlamayana kadar. Yeniden başlamayıp recovery ekranında kaldığı an başarılı olur.Ben kendi tabletimde 9 kere yaptığımda başarıya ulaşmıştım.
Hocam belki 50.60 kere denedim yeniden başlayıp recovery e giriyor