• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[E-TAB 4] StockCleanRom By bilaldmirel [Flaşlanabilir ZIP ROM]

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Onursal Üye  
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
Wipe işlemlerini düzgün yaptığından emim ol.

Downloader45

Üye
Üye
Cihaz
S6
teşekkürler rom süper :teşekkürler: ufak bi sorunum var bazı uygulamalarda cihazınız bu sürümle uyumlu değil uyarısı veriyor uygulama yüklenmiyor çözüm yolu var mıdır :beğenmedim:

Grinch

∞ One Team ∞ is back !
Moderatör
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 "Ginkgo"
teşekkürler rom süper :teşekkürler: ufak bi sorunum var bazı uygulamalarda cihazınız bu sürümle uyumlu değil uyarısı veriyor uygulama yüklenmiyor çözüm yolu var mıdır :beğenmedim:
Cihaz donanımı ile uyumsuz uygulamalar olabilir lakin en basit uygulama da bile böyle ise build.prop ile oynama yaparak başka cihazın build.prop kodlarını ekleyerek sorun çözülebilir ama önemli olan uygun cihaz bulmak.

fatos5769

Üye
Üye
Cihaz
aypon x2
bizim tablette yıllardır bu vardı emeğine sağlık, ama şu sıralar meb güvenlik sistemi diye çıkıyor direkt türk telekom cihazı tespit edip mi engelliyor nedir üstat?

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Onursal Üye  
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
bizim tablette yıllardır bu vardı emeğine sağlık, ama şu sıralar meb güvenlik sistemi diye çıkıyor direkt türk telekom cihazı tespit edip mi engelliyor nedir üstat?
Cihaz içerisinde bunun için engellemeler var. Framework olsun- settings.apk olsun içlerinde hep meb dns vardı. Bu romda onlar değiştirildi mi bilmiyorum ama benim kullandığım fatihdroid romda böyle bir sorun yok.

KEREM CAN

Üye
Üye
Cihaz
E TAB4
ark ben anlamadım nasıl kurucam zıp den cıkarıcam mı adım adım anlatırmısınız

BSLG1

Üye
Üye
Cihaz
etb4

E-Tab 4 İçin TWRP'den Flaşlanılabilir Zip Rom Yoktu (Var Olanlar Zip İçinde Flaşlanılabilir.img) Bende Yapmaya Uğraştım Ve E-Tab 4 Kullanıcılarına Temiz Stock Rom Yaptım. Bu Tabanla Artık Custom Rom Portlanılabilir.

• 0'dan E-Tab 4 BTT Micro USB Romundan Düzenlenmiştir.
• Fatih Ve Meb'e Ait Tüm Uygulamalar Kaldırıldı.
• Deodex Edildi.
• İmza Kontrolü Kaldırıldı.
• Wi-Fi Çekimi Artırıldı.
• TWRP'den Flaşlanılabilmesi İçin Uygun update-binary Ve updater-script Yapıldı.
• Gereksiz Uygulama Ve Libler Kaldırıldı.
• Olmayan 4.2.2 Aosp Uygulamaları Eklendi. Takvim, Ses Kaydedici, Saat, Müzik, Movie Studio.
• Bluetooth'la APK Alma Ve Gönderme Sorunları Giderildi.
• Stock Kernele OTG Desteği Eklendi.
• Ayarlar Depolamaya OTG İçin SDKART, USB Ekleme ve Çıkartma Eklendi.
• Google Playstore ve Gmscore Güncellendi.
• Güncel SuperSU Pro Uygulaması İle Rootludur.

StockCleanRom_v1.0_For_E-Tab_4.zip

• Factory Reset
• Advanced Wipe Bölümden (Wipe data, wipe cache, wipe dalvik cache, format system)
• İnstall'dan StockCleanRom_v1.0_By_bilaldmirel_For_ETab_4.zip Tıklayıp Kurunuz.​
ThinkDownloaderden flashlasak olur mu