• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

E tab 4 stock rom

Crazyboy56

Cupcake
Üye
E tab 4 stock rom indirdim sonra wipe yaptim twrp den o indirdiğim zip dosyasi gozukmuyor fakat tum belgelerim duruyor ve bilgisayar tableti gormuyor surucu yükleme birkac kez yaptim fakat basarili olmadi tablete nasil o zip dosyasini atip flaslayabilirim. Yardim edin lütfen tablet rootlu

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
E tab 4 stock rom indirdim sonra wipe yaptim twrp den o indirdiğim zip dosyasi gozukmuyor fakat tum belgelerim duruyor ve bilgisayar tableti gormuyor surucu yükleme birkac kez yaptim fakat basarili olmadi tablete nasil o zip dosyasini atip flaslayabilirim. Yardim edin lütfen tablet rootlu
Otg ile flash bellek bağlayabilirsin.Ardından mount (bağla)'ya girip otg'ye tik atailirsin. İnstall(yükle)'ye basıp üst taraftan internal storage basıp usb belleği seç.Bu arada indirdiğin dosya download klasörü içerisinde oluyor oraya baktığına emin misin ? Ayrıca dosya .rar şeklinde inmiş olabilir önce o rarı çıkartman gerekiyordu.

Crazyboy56

Cupcake
Üye
Aynen rar olarak inmiştir tablet gitti
Post automatically merged:

Baska care yok sanırsam parca olarak satacağım tableti

Son düzenleme:

Crazyboy56

Cupcake
Üye
Yok otg okumuyor telefoncuda denedim bütün sürücüleri yüklüydü okumadi
Sattim tableti tesekkur ederim gene de:)