• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

E-TAB 4 Stock Kernel

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin

Merhaba arkadaşlar.Gm E-tab 4 için Stock Kernelleri paylaşıcam.2 Tane var.Biri GMM2-GMM4 için biride GMM1 için

GMM2-GMM4 usb girişli tabletler için

GMM1 30pinli tabletler için

Twrp'ye girip install(yükleden) indirdiğiniz kerneli seçip alttaki çubuğu kaydırın ve yüklensin.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

faith999

Üye
daha acık anlatırmısınız benim TAB 4 USB kucuk tip girisli ACILDIGINDA ekranda GENERAL moBIL altta fastboot mode yazıyor buna android yuklemek istiyorum nasıl yaparız bir yardımcı olumusunuz

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
daha acık anlatırmısınız benim TAB 4 USB kucuk tip girisli ACILDIGINDA ekranda GENERAL moBIL altta fastboot mode yazıyor buna android yuklemek istiyorum nasıl yaparız bir yardımcı olumusunuz
Oem kilidini açın konu mevcut burada sonra twrp yükleyin oda forumda mevcut ardından rom yükleyip tabletinizi düzeltebilirsiniz.

saloraso1

Cupcake
Üye

Merhaba arkadaşlar.Gm E-tab 4 için Stock Kernelleri paylaşıcam.2 Tane var.Biri GMM2-GMM4 için biride GMM1 için

Twrp'ye girip install(yükleden) indirdiğiniz kerneli seçip alttaki çubuğu kaydırın ve yüklensin.

[Hidden content]

Crazyboy56

Cupcake
Üye

[Hidden content]
tesekkurler