Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

E tab 4 root (pc görmüyor tableti)

Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katıldım. Etab4 cihazıma root atmak istiyorum. Tableti recoveryden resetledim hata ayıklamayı açtım ancak monogenie uygulaması tableti bulamıyor. Bu sorun hakkında bilgi sahibi olan var mı? Teşekkürler.

KiNGHaZe

SkayLie
Genel Direktör
Mobogenie sürümleri farklılık yaratıyor başka bir root atan uygulama dene.

KiNGHaZe

SkayLie
Genel Direktör
Driver yöneticisinde ünlemle başlayan driver var mı bi bak bakalım. Tableti bağladıktan sonra ünlemle başlayan bir şey geliyorsa driver yüklenmemiş demektir.

İroot,vroot vs.

KiNGHaZe

SkayLie
Genel Direktör
Evet bilinmeyen aygıt yazıyor.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
indirip kur. 3 kere "y" yazıp enter bas gelen her şeyi kabul et. Hata verirse pc'nin kullanıcı adındaki türkçe karakter vardır büyük ihtimal yeni kullanıcı açıp ordan kur. Sonra yeniden dene eğer halen bilinmeyen aygıt görünüyorsa sağ tıkla kendin güncelleştir>kendim pcmden seçmeme izin ver deyip "android device" altında yer alan bootladerı seç yükle. Sonra root başlar.

Grinch

Yaşasın Xiaomi !
Bölüm Moderatör
E-Tab 4 MDM Stock Rom yükleme sihirbazı ekranında sağ üst kısmında driver yükle seçeneği var ona basarak cihaz sürücüsünü yükleyebilirsin. Tüm adb ve fastboot sürücülerini kurman lazım. Rootlamak için KingoRoot veya KingRoot kullanmanı tavsiye ederim.