• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

E tab 4 root (pc görmüyor tableti)

Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katıldım. Etab4 cihazıma root atmak istiyorum. Tableti recoveryden resetledim hata ayıklamayı açtım ancak monogenie uygulaması tableti bulamıyor. Bu sorun hakkında bilgi sahibi olan var mı? Teşekkürler.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Vip Üyelik
Mobogenie sürümleri farklılık yaratıyor başka bir root atan uygulama dene.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Vip Üyelik
Driver yöneticisinde ünlemle başlayan driver var mı bi bak bakalım. Tableti bağladıktan sonra ünlemle başlayan bir şey geliyorsa driver yüklenmemiş demektir.

İroot,vroot vs.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Vip Üyelik
Evet bilinmeyen aygıt yazıyor.
Bunu indirip kur. 3 kere "y" yazıp enter bas gelen her şeyi kabul et. Hata verirse pc'nin kullanıcı adındaki türkçe karakter vardır büyük ihtimal yeni kullanıcı açıp ordan kur. Sonra yeniden dene eğer halen bilinmeyen aygıt görünüyorsa sağ tıkla kendin güncelleştir>kendim pcmden seçmeme izin ver deyip "android device" altında yer alan bootladerı seç yükle. Sonra root başlar.

Grinch

∞ One Team ∞ is back !
Moderatör  
E-Tab 4 MDM Stock Rom yükleme sihirbazı ekranında sağ üst kısmında driver yükle seçeneği var ona basarak cihaz sürücüsünü yükleyebilirsin. Tüm adb ve fastboot sürücülerini kurman lazım. Rootlamak için KingoRoot veya KingRoot kullanmanı tavsiye ederim.