• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Duyuru Foruma Ara Veriyorum...

kutlay1653

0iq
Onursal Üye  
Merhaba arkadaşlar forumumuzda 5 Mart 2016 dan beridir aktif geliştirme yapıyorum bu süre zarfında sizlere hatalı/hatasız ilkler klasikler gerek recovery olsun gerek rom olsun proje ile katkıda bulundum. Siz de bunun karşılığı olarak bana teşekkürlerinizi eksik etmeyip beni forum teşekkür listesinde en üst noktaya çıkarttı iş bundan dolayı sizlere minnettarım Ancak son zamanlardaki yoğunluğum nedeniyle foruma rom vermeyi bırakın ugrayamiyorum bundan sonra da aktif olarak kalmayı düşünmüyorum bu forum benim için çok öğretici çok keyifli çok güzel serüven oldu bazı ilkleri başardık mesela ilk CM12.1 i biz açtık 6592 ye nougat biz açtık Türkiye'de snapdragondan mtkya ilk portu biz başardık diğer ismi lazım olmayan forumla mücadele ettik gün geldi forumda tek aktif geliştirici olarak bulundum gün geldi forumda yöneticilik yaptım evet ancak her şeyin sonu gelecek bundan sonra el üstünde geliştirmemi göremeyeceksiniz (uzun süre kim bilir aniden geri gelirim) el altından destek ve verebilirim katkılarınız ve anlayışınız için teşekkür ediyorum foruma benden sonraki hayatında başarılar diliyorum

MMTK

Üye
Üye
yolun açık olsun gardaşım seviliyorsun

kutlay1653

0iq
Onursal Üye  
ben foruma ara veriom diyom adam bana rom soruo ne diyim abi iyiki ara vermişim

1xbet giriş