Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Dosyalara Erişemiyorum

mertgundogan

Cupcake
Cupcake
Elimde bir adet etab4 ilk seri(30pinli) güncelleme almış öğretmen tableti var. Amacım; tabletteki dosyaları bilgisayara yedekleyip, ardından stabil bir custom rom yüklemek. 

Fakat ayarlar kısmından derleme kısmına 100 defa basmama rağmen bir türlü geliştirici seçenekleri gelmediği için usb hata ayıklamasını açamıyorum.
Bu sorunu nasıl aşabilirim ? Dosyaları kesinlikle yedeklemem lazım.

KiNGHaZe

Katılımsız Program Uzmanı
Genel Yönetici
Tablette birden fazla kullanıcı var ise ilk kullanıcıya geçip denemen gerek.İlk kullanıcının açıp kullanma izni var çünkü.Ayrıca dosyaları normal olarak yedekleyebilirsin sadece pcye bağla ekran şifreni gir dosyaları mtp yoluyla al.Kastettiğin uygulama ise mecburen açmak zorundasın.

mertgundogan

Cupcake
Cupcake
Tablette birden fazla kullanıcı var ise ilk kullanıcıya geçip denemen gerek.İlk kullanıcının açıp kullanma izni var çünkü.Ayrıca dosyaları normal olarak yedekleyebilirsin sadece pcye bağla ekran şifreni gir dosyaları mtp yoluyla al.Kastettiğin uygulama ise mecburen açmak zorundasın.
Maalesef hocam, zaten tek bir kullanıcı var. Usb kablo ile bilgisayara bağlayınca görmüyor.

KiNGHaZe

Katılımsız Program Uzmanı
Genel Yönetici
Maalesef hocam, zaten tek bir kullanıcı var. Usb kablo ile bilgisayara bağlayınca görmüyor.
[/quote]

Usb hata ayıklama açıp root attıktan sonra açılmasını mı bekliyorsun ? Son sürümde mtp kapalımıymış ben öyle bilmiyordum.30 PİN lilerde twrp'de de mtp çalışmıyor iyice sorun olmuş.