• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

CWM Recovery v6.0.5.1 [Discovery 1] [Son Sürüm]

ernuzn002

Cupcake
Üye

CWM_Recovery_v6.0.5.1_By_bilaldmirel.zip

• install zip
• choose zip from /storage/sdcard0 veya /storage/sdcard1 (Dosya Hangi Hafızadaysa Oraya Girin)
• CWM_Recovery_v6.0.5.1_By_bilaldmirel.zip Dosyasına Tıklayın Kurulum Başlayacaktır. (Kurulum Bittiğinde Cihazınız Otomatik Olarak Recovery Modunda Yeniden Başlayacaktır).​
Post automatically merged:

abi benim telimde cwm recovery 3e var sanırım öyle yazıyor ama bunu kuramıyorum telefonum rootluydu açılış ekranını değiştirdim 1 hafta önce değiştirdiğimde çalışıyordu şu an telefon hiç açılmıyor bunu cwm den kurmak isteyince installation aborted yazıyor nasıl halledebilirim onu eğer onu halledersem stock rom yükleyeceğim

BerkayDGN

Gingerbread
Android Üye
Üye
Post automatically merged:

abi benim telimde cwm recovery 3e var sanırım öyle yazıyor ama bunu kuramıyorum telefonum rootluydu açılış ekranını değiştirdim 1 hafta önce değiştirdiğimde çalışıyordu şu an telefon hiç açılmıyor bunu cwm den kurmak isteyince installation aborted yazıyor nasıl halledebilirim onu eğer onu halledersem stock rom yükleyeceğim
Telefonu kapatıp bataryayı çıkararak stock rom bilgisayardan kurabilirsiniz. Ben öyle yapıyordum. Recovery olarak bu iyi değil twrp kurmamızı tavsiye ederim.