Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Pie crDroid Android 5.0 [Official] for Wileyfox Swift[CRACKLİNG]

Powered By Foxy Kernel

General Mobile 4G'nin klon cihazı Wileyfox Swift için hazırlanmıştır.
Sürümü Android 9.0 dır.

Opera Anlık Görüntü_2018-10-14_012400_www.forumandroid.com.png Q2ra7r.jpg Screenshot_2018-10-10-16-02-10.png Screenshot_20181011-004113_Ayarlar.png

Burayı okumadan geçip sonrasında hata alanlara cevap verilmeyecektir.

-öncelikle yeni crackling modem i sonra uzerine bu twrp'yi kurun >>>> [3.2.3.0][Crackling]General Mobile 4G Güncel Twrp Recovery <<<<

-Twrp üzerinden Wipe> advanced wipe >dalvik, sistem, data, cache işaretleyin ve alttaki çubuğu kaydırın.

-Install girip rom ve gapps dosyalarını yükleyin.

-Kurulum bittikten sonra cıhazı yeniden başlatabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Credits
@beroid XDA 4pda

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

fzgullu

Froyo
Froyo
Bı bakalım bakalım android 9 u merak ediyordum nasıl olmuş umarım günlük kullanıma uygundur emeği olanların ellerine sağlık iyi forumlar..

Ota diyor offical crdroid romu mu bu acaba? Ben şu an crdroid offical 8.1 kullanıyorum da aşırı ısınma oluyor nette falan gezince bide şarj bu şekilde nette falan gezince çabuk bitiyor başka sorun görmedim bu romda..
1)Crdroid oreo 4.7 guncellemesi aldı baslikta 4.6 yazsada link guncel

2)Crdroid pie 5.0 romda evet over the air destegi bulunmaktadır yeni bir guncelleme gelirse cihaziniza bildirim gelecektir.

Son düzenleme:
Tahmini ne kadar zamanda gelir peki pie yükleyip denemek istiyorum?
Bide rom offical mı Facebook sayfasında offical olduğu yazıyordu? İlginize şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar iyi forumlar..
Ustteki yorumda belirtmisim bunu ama anlamamissiniz sanirim
Android 8 de nasil guncelleme aliyorsa android 9dada ayni sekilde guncelleme alacaktir guncelleme gelirse telefonunuza guncelleme var diye bildirim gelicektir
bu rom zaten 10 ekim yamalı yani dün derlendi rahat rahat kurabilirsiniz brn bi hata gormedim :)

yyazar

Cupcake
Cupcake
Gm 4g dual kullanıyorum seed olan custom romlari yükleyebiliyorum ama crackling romlar da hata alıyorum sebebi nedir acaba? (Crackling twrp yüklememe rağmen)

Gm 4g dual kullanıyorum seed olan custom romlari yükleyebiliyorum ama crackling romlar da hata alıyorum sebebi nedir acaba? (Crackling twrp yüklememe rağmen)
Crackling modem flashlayin ardindan bu twrp flashlayin recovery modda yeniden baslatin ve rom kurun
Post automatically merged:

@KiNGHaZe @OneDroid konuyu pie offical romlar kismina tasiyip sabitlermisiniz :)

Son düzenleme:

niron

Cupcake
Cupcake
Merhaba bende ki gm 4g one fm radyosuz olan sürümü. Rom kurulumu olan talimatlara harfiyen uydum, açılışta Genaral Mobile yazısında takıldı kaldı. Stock roma geri dönmek zorunda kaldım.

djugurs

Cupcake
Cupcake
Merhaba telefonumda 8.1.0_r30 CRACKLING CrDroid v4 rom kurulu bu romu kurmak için ne yapmam gerekiyor rica etsem detaylı anlatır mısınız?