• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Nougat [ÇİFT SİM][NOUGAT] GM 5 Plus Mart Stock Rom 2018

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
OREO'ya kadar tüm güncellemeleri almış çift sim için NOUGAT stock rom. Fastboot üzerinden yüklenen sürümün stock recovery üzerinden yüklenebilir hali.

-Güncelleme dosyasını hafıza kartına kopyalayın.
-Telefonu kapatın.
-Ses açma ve güç düğmesine aynı anda basılı tutun.
-No command yazısı geldikten sonra tuşları bırakın ve ses açma ve güç düğmesine aynı anda basın.
-"Apply update from SD Card" satırına ses tuşları ile inin, güç tuşuna bir kere basın ve hafıza kartınıza attığınız zip dosyasını seçerek yükleyin.

Bunu yüklediğinizde veri kaybı yaşamazsınız.

Twrp üzerinden yüklenebilir haldedir ancak oem kilidini kapattığınızda hata veriyor.
Kısacası twrp kullananlar fastboot üzerinden yüklenen sürümü kullansınlar.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.

micifici30

Donut
Üye
Bu nisan ayının güvenlik güncellemesi dimi ?
Edit : Tamam başlık düzeltilince gördüm

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Bu nisan ayının güvenlik güncellemesi dimi ?
Hayır, yukarıda da yazdığım gibi OREO'ya kadar tüm güncellemeleri almış çift sim için NOUGAT stock rom. Fastboot üzerinden yüklenen sürümün hem stock recovery hem de twrp üzerinden yüklenebilir hali.

micifici30

Donut
Üye
Hayır, yukarıda da yazdığım gibi OREO'ya kadar tüm güncellemeleri almış çift sim için NOUGAT stock rom. Fastboot üzerinden yüklenen sürümün hem stock recovery hem de twrp üzerinden yüklenebilir hali.
Anladım hocam teşekkür ederim. Konu düzenlenince gördüm başlığı :)

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Bana güncelleme hala gelmedi. Bunu yüklemeyi düşünüyorum
Oreo güncellemesini kastediyorsan eğer çift sim için henüz çıkmadı. Bu mart ayı için nougat yani 7.1 içeren stock rom. Bunu kurup güncellemeyi bekleyebilirsin çıktığında sorunsuz güncelleyebilirsin.Oem kilidini kapatmayı unutma.

tuhalf

Donut
Üye
Şuan rootlu, stock rom, twrp li cihazıma bunu yüklersem ota güncellemelerini alabilir miyim? Yükledikten sonra root atmayacağım.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Şuan rootlu, stock rom, twrp li cihazıma bunu yüklersem ota güncellemelerini alabilir miyim? Yükledikten sonra root atmayacağım.
Evet bunu yükleyebilirsin. Yükledikten sonra verilerin silinmeyecek ve oem kilidini kapatırsan sorunsuz bir şekilde gelen güncellemeleri kurabilirsin.