• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Bir telefon izlenebilir mi?

asuman88

Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
Merhaba ~
Burada yeniyim ama androidler ve modern uygulamalar konusunda yetkin birisine sormaya karar verdim.
Herhangi biriniz bir android telefonu izleme olasılığı hakkında bir şeyler biliyor mu? Mümkün mü? Ben bir "telefonumu bul" seçeneğinden veya buna benzer bir şeyden bahsetmiyorum.

Sorun şu ki, birkaç gün önce bilinmeyen bir numaradan bir mesaj aldım.

Makaleyi okudum ve web sitesine baktım. Anladığım kadarıyla bu, kişinin androidine erişim sağlayan yazılım ve araçlarla ilgili. Ben istiyorum
Tamam, buna aldırmam gerekmiyor, ama bazı şüphelerim var çünkü birisi bir şekilde telefonumu bulmayı ve bir sebepten bu bağlantıyı göndermeyi başardı. Aramayı ve mesaj göndermeyi denedim ama cevap yok.

Benim sorduğum şey şu - böyle bir aracı telefonunuza uzaktan kurmanız mümkün mü? Çünkü telefonum aynı görünüyor ve bu mesaj dışında tuhaf bir şey yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Venom

Moderatör
Moderatör
Cihaz
POCO F2 Pro
Merhaba ~
Burada yeniyim ama androidler ve modern uygulamalar konusunda yetkin birisine sormaya karar verdim.
Herhangi biriniz bir android telefonu izleme olasılığı hakkında bir şeyler biliyor mu? Mümkün mü? Ben bir "telefonumu bul" seçeneğinden veya buna benzer bir şeyden bahsetmiyorum.

Sorun şu ki, birkaç gün önce bilinmeyen bir numaradan bir mesaj aldım.

Makaleyi okudum ve web sitesine baktım. Anladığım kadarıyla bu, kişinin androidine erişim sağlayan yazılım ve araçlarla ilgili. Ben istiyorum
Tamam, buna aldırmam gerekmiyor, ama bazı şüphelerim var çünkü birisi bir şekilde telefonumu bulmayı ve bir sebepten bu bağlantıyı göndermeyi başardı. Aramayı ve mesaj göndermeyi denedim ama cevap yok.

Benim sorduğum şey şu - böyle bir aracı telefonunuza uzaktan kurmanız mümkün mü? Çünkü telefonum aynı görünüyor ve bu mesaj dışında tuhaf bir şey yok.
Evet yapılabilir, telefonunuza zararlı bir APK yani truva atı görevi gören bir uygulama yüklerseniz bu ve bu gibi durumlar oluşabilir. Eğer bundan şüpheleniyorsanız ve olduğundan da eminseniz cihazınızın Stock ROM'unu yükleyerek bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

miafitz

Android Üye
Üye
Cihaz
S3, Etab-5, J7 Prime, G4
Elbette mümkün buna karşı ne yüklediginize çok dikkat etmelisiniz herhangi baska bir uygulamanın içine eklenebilir nasıl tespit ederim dersende telefonun internet kullanımına bak anormal bir uyg veri kullanıyor mu baska bir ipucu da batarya kullanimidir ona da bakabilirsiniz

gasod

Üye
Üye
Cihaz
shamrock
linke tıklamadım ama sanki tıklamamız için bilerek üzerine makale yazılmış ve link masumlaştırılmış gibi geldi bana *big-brain-time*

Üst Alt