• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Bilgisayardan anlayan kardeşim gel hele gel

Sizce alınır mı

• Kullanılan toplam oy
    6

immortal00

Froyo
Üye
21 Kasım'da A101'e gelcek olan LENOVO Ideapad S145-15AST hakkında bilgi istiyorum, internete yazdığımda bulamadım, alan var mı veya kullanışlı mı? Hangi oyunları kaldırır ve özellikleri, RAM'i falan yazarsanız sevinirim.

Bildiğim özellikleri: AMD A6, 128 GB SSD, 4 GB RAM.

BerkayDGN

Gingerbread
Android Üye
Üye
CS:GO ve GTA 5(normal ayarlar) oynatır. SSD olması iyi yanına bi hdd alıp uzun süre devam edebilirsin. Alınabilir bence. Gelecek fiyata bakmak lazım.

ahmetay74

Froyo
Üye
21 Kasım'da A101'e gelcek olan LENOVO Ideapad S145-15AST hakkında bilgi istiyorum, internete yazdığımda bulamadım, alan var mı veya kullanışlı mı? Hangi oyunları kaldırır ve özellikleri, RAM'i falan yazarsanız sevinirim.

Bildiğim özellikleri: AMD A6, 128 GB SSD, 4 GB RAM.
çöp cihaz. gta V de 30fps ye ulaşmak için her şeyi kapatmak zorundasın. şimdi lol'e ve fortnite'a da güncelleme geldi, ağırlaştılar biraz daha. lol'de Tf sırasında anlık donmalar kesinlikle olacaktır mesela. iki çekirdekli işlemci ve radeon r4 ile ancak film izlenir.

Kasemrmdan

Eclair
Üye
çöp cihaz. gta V de 30fps ye ulaşmak için her şeyi kapatmak zorundasın. şimdi lol'e ve fortnite'a da güncelleme geldi, ağırlaştılar biraz daha. lol'de Tf sırasında anlık donmalar kesinlikle olacaktır mesela. iki çekirdekli işlemci ve radeon r4 ile ancak film izlenir.
:[>:(][>:(][>:(] abi iki çekirdekli ise hiç birşeh çalış tırmaz