• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Beyler gm5 plus kullananlar acil bakabilir mi ?

ahmetkerem

Üye
Beyler gm5 plus kullanıyorum dün telefonumda bir sıkıntı çıktı telefon açılıp kapanıyor kendi kendine yeniden başlamıyor androidone yazısı geliyor 5 saniye sonra açılıyor ve bu olay sürekli oluyor ne yapabilirim ?

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Beyler gm5 plus kullanıyorum dün telefonumda bir sıkıntı çıktı telefon açılıp kapanıyor kendi kendine yeniden başlamıyor androidone yazısı geliyor 5 saniye sonra açılıyor ve bu olay sürekli oluyor ne yapabilirim ?
Buradan genel araçlar bölümüne gidip kullandığın android sürümüne göre qfil stock rom atıp düzeltebilirsin.

ahmetkerem

Üye

Bende size yeniden stock rom atmanız gerektiğini söylüyorum :) Açılmıyorsa çökmüştür, yeniden kurulması gerekir. Bu kadar basit.
şuan telefondan yazıyorum olay şöyle oluyor durduk yere birden Android öne yazısı geliyor 5 saniye sonra geri açılıyor yani yeniden başlamıyor dediğiniz şey hard reset ile aynı seymi

Belial

Üye
Güç tuşu ve ses tuşlarının takılmadığına emin olun. Kılıf varsa kılıfı çıkarıp bakın.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator

şuan telefondan yazıyorum olay şöyle oluyor durduk yere birden Android öne yazısı geliyor 5 saniye sonra geri açılıyor yani yeniden başlamıyor dediğiniz şey hard reset ile aynı seymi
Arkadaşım, sistemin çökmüş ölmüş. Hard reset = sistemi sıfırlamak bu çözüm değil. Benim dediğim işlem içindeki yazılımı verileri her şeyi silip tekrar oluşturmak. Bu yüzden stock rom kurmak zorundasın.

ahmetkerem

Üye
Arkadaşım, sistemin çökmüş ölmüş. Hard reset = sistemi sıfırlamak bu çözüm değil. Benim dediğim işlem içindeki yazılımı verileri her şeyi silip tekrar oluşturmak. Bu yüzden stock rom kurmak zorundasın.
Videolu anlatım varmi
Post automatically merged:

dosyalarda hata var güncel link atar mısın arşiv hatası veriyor

Son düzenleme:
twrp stock rom da isini gorur
Stock romlarda 6.0.1 twrp stock vardi,daha sonra android 8 e yukseltirsin