• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Asus Zenfone 2 ZE551ML Wifi Sorunu

hsyndass

Froyo
Üye
Beyler zenfone 2 telefonumada wifi sorunum var. Telefonda wifi çok az çekiyor (modemle aynı odadayken 1 nokta yaklaşık 3 metreden felan). Çözümü var mıdır? Ya da başına gelen?

akifakif

Nougat
Android Üye
Üye
Fabrika ayarlarına döndür

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium

Denedim yeni sürüme geçtim aynı
Başka bir android sürümüne yükselttiysen ve düzelmediyse sorun donanımsal olabilir, sadece senin cihazın böyle çekiyorsa garantiye göndermekte fayda var.

hsyndass

Froyo
Üye
Başka bir android sürümüne yükselttiysen ve düzelmediyse sorun donanımsal olabilir, sadece senin cihazın böyle çekiyorsa garantiye göndermekte fayda var.
5.1 den 6.0.1 e yükselttim şöyle bir durum var yalnız şimdi eskisine göre daha iyi ama hala devam ediyor aynı sorun(sürüm açıklamalarında wifi fix felan diyodu)

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
5.1 den 6.0.1 e yükselttim şöyle bir durum var yalnız şimdi eskisine göre daha iyi ama hala devam ediyor aynı sorun(sürüm açıklamalarında wifi fix felan diyodu)
Temiz kurulum yaparak yükselttiğin halde halen çalışmıyorsa stock rom atarak servise göndermen de fayda var.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Garantisi yok telin birde ona masraf çıkarırlar şimdi neyse teşekkür ederim.
Fiyat bilgisi vermeden onarım yapmazlar zaten. Yine de sorunun neyden kaynaklandığını öğrenme amaçlı göndermeniz iyi olur.