• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Marshmallow Asus zenfone 2 ze551ml model acil !!

Babizi006

Cupcake
Üye
Sa hayırlı günler anlatımlara baktım romlarla ilgili benim sorunuma gelecek olursak ilk telefon modelimi söliyim ASUS ZENFONE 2 ZE551ML 4GB modeli elimde mevcut neyse 5.0 lolipop yüklüydü oyunlarda acaip kasiyor hele pubg ve callf duty dedim 6.0.1 marsmelow sürümüne gecim belki azda olsa kasma gider dedim gene stabil degil walha rica ediyorum lutfen ASUS ZENFONE 2 ZE551ML modeli icin en iyi stabil az kasan OYUNLARDA Custom rom varmi ASUS ZENFONE 2 ZE551ML en iyi oyunlarda çalışan stabil rom diye AMA bastan sona nasil kuruluyor nasil yapiliyor detayli bi sekilde anlatim olursa sevinirim NOT: DETAYLİ ANLATİM OLURSA SEVİNİRİM YORUMUNUZU bekliyorum lutfen cevapsiz bırakmayın günlük girip bakacam yazmışmısınız diye tekrardan tsk...☺ NOT:şuanda 6.0.1 marsmelow son sürüm yüklü NOT:bide o atilacak stabil romda hangi sürümde olmak lazim onuda belirtirseniz sevinirim başka da bi istegim yok tekrardan saolasınız işallah olur ya...