• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Arkada çalışan uyguluamalar...

Seaways_11

Üye
Herkese iyi günler. Gm8 cihaz kullanıyorum 3/32 tek sim bir cihaz. Bazen bir uygulamadayken reklam çıkıyor elim yanlışlıkla değiyor sonra reklam açılıyor son uygulamalar sekmesinden uygulamaya tıklıyorum yeniden en baştan açıyor sadece bunda değil sosyal medyada geziyorum arkada play müzik açık play müziğe girip tekrar diğer uygulamaya geçiş yapınca yine yeniden başlatıyor uygulamayı bir türlü kaldığım yerden devam edemiyorum. Acaba bu neden oluyordur bilgisi olan var mı?

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Bilen yok mu acaba sebebini.
Reklam virüsü olan bir yazılım indirip kurmuşsun. İndirdiğin uygulamaları gözden geçirip sorunlu olan uygulamayı bulup kaldır. Cihazda root yok diye düşünüyorum. Varsa adblock indirip host dosyasına gerekli şeyleri yazması için izin ve.r

FastSEO

Forum Sahibi
Forum Sahibi
Merhaba
Antivirüs uygulaması kurup tarama yapın

Seaways_11

Üye
Reklam virüsü olan bir yazılım indirip kurmuşsun. İndirdiğin uygulamaları gözden geçirip sorunlu olan uygulamayı bulup kaldır. Cihazda root yok diye düşünüyorum. Varsa adblock indirip host dosyasına gerekli şeyleri yazması için izin ve.r
Root yok şu an stock kullanıyorum virüs programı ile taratıcam hemen teşekkür ederim

Belial

Üye
Telefonunun kök erişimi olmadığını varsayıyorum. AirPush detector programını yükle reklamın hangi uygulamadan geldiğini sapta ve kaldır.
Telefonunun kök erişimi varsa adaware yükle gitsin.

Üst Alt