• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Açıkken şarj olmama sorunu

Merhaba arkadaşlar 1 yıldır elimde e tab 4 bulunmakta ancak cihaz kapalı iken sıkıntısız şarj olurken açık iken şarj olmuyor usb yi görmüyor bunun sebebi nedir bu durumu yaşayan varmı

ferhat44

Cupcake
Üye
Ben tabletimin usb yuvasını tamir ederken aynısı olmuştu, ground yani eksi ucu ile yanındaki ayakta kısa devre olmuştu.Otg kablosunda bu iki ayağı birbirine bağlarlar ama demekki normal kullanımda sıkıntı çıkarıyor.Aradaki lehimi yenileyip kısa devreyi kaldırınca düzelmişti."Not:sayın moderator bir forumu değil her forum u kullanırım."

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Ben tabletimin usb yuvasını tamir ederken aynısı olmuştu, ground yani eksi ucu ile yanındaki ayakta kısa devre olmuştu.Otg kablosunda bu iki ayağı birbirine bağlarlar ama demekki normal kullanımda sıkıntı çıkarıyor.Aradaki lehimi yenileyip kısa devreyi kaldırınca düzelmişti."Not:sayın moderator bir forumu değil her forum u kullanırım."
Malum forumun adını burda anmak yasak, buna göre hareket etmeniz gerekir. Ben kabul etmiyorum derseniz zorla tutmayız.

ferhat44

Cupcake
Üye
Sadece burada da cevap yazmaya üşendiğimden forumun adını vermistim.Ayrıca durduğum yerde yerleşke kuracak değilim, zamanı geldiğinde elbet giderim,