• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Pie [9.0][FASTBOOT][NİSAN 2019][P.GM8.1904.B-s] GM8 Single(Tek Sim) Stock Rom

06mu1984

Eclair
Üye

merhaba tekrar arkadaşlar oncelikle bu romu hazırlamaktaki amacım istek ve ihtiyaç oluştuğu içindir bende bu şekilde sizlere, forumandroid ailesine ve geliştirmelere katkıda bulunup zaman kaybının önüne geçebiliriz diye düşündüm umarım kötü etmedim[O:)] çünkü son fastboot romun ustunden epey zaman geçmişti yoktan yere eski rom ve otalar zamanımızı harcıyordu. daha önce
@Sentinus hocamızın oreo fastboot romunu taban alıp editlemiştim oreo rom için ve yine aynı şekile nisan yamali fastboot pie rom için düzenleme yaptım ve bazı içerkleride zaman darlığından konu için flütledim[:D] kendisi zaten ocak yamalı fastboot romla en iyisini yapmıştı yinede benim gibi bir çaylak buna epey zaman harcadı o yuzden çok görmesin hakkını helal etsin tekrar [:D]

GM8_SPROUT_SINGLE(TEKSİM)
FASTBOOT STOCK ROM

SINGLE[P.GM8.1904.B-s]NİSAN PATCH

DOSYA BOYUTU:993MB

İndirdiğiniz Zip Dosyasını 7zip Proğramı İle Klasöre Çıkartınız

* FLASH TOOL.exe Dosyasını Çalıştırınız.

* Cihaz >Ayarlar>Sistem > Telefon Hakkında> derleme numarasına 7 kez basarak geliştirici seçeneklerini açın oem klidi ve usb hata ayıklama
modunu aktive edin..

* Cihazınızı ''adb reboot bootloader'' Komutuyla veya "Ses kısma+Güç Tuşu"na birlikte basarak bootloader moduna alın

* OEM KiLİDİ AÇ VEYA KAPAT BÖLÜMÜNÜ BÜYÜK HARFLE "B" SONRA AÇ SEÇENEĞİNİ "A" İLE ONAYLAYIN PROGRAM BÜYÜK HARF DUYARLIDIR.

* Diver seçeneğinden sürücü yüklemesi yapmadıysanız
sürücü yükleyin ardından stock rom yükleme bölümünden "PIE ANDROID 9.0" seçimi yaparak yüklemeleri
gerçekleştirebilirsiniz.

DOWNLOAD