Pie [9.0][EDL-QFIL] GM8 Single Stock Rom [OCAK 2019]

SemihKalkan

Froyo
Eclair
Bu gün halledebilirsen çok sevinirim. Bilgisayar başında bekleyeceğim.
Merhaba Kota aşımı hatası alırsanız modemin fişini çekip 10 saniye bekleyin ardından geri takın pc internete bağlansın ve ve sayfayı yenileyin aktarmayı sürdür deyin halledersin

lego26

Üye
Yükledikten Sonra telefon açılmadı. Hiç bir tuş tepki vermiyordu. Şarj dahi olmuyordu. Şuan Çözdüm Ses açma kısma power tuslarına aynı anda basarak 10 saniye bekledim.Sonra power tusundan elimi çekerek şarja taktım ve telefon açıldı.Sorun yok yani kurulum başarılı bir şekilde gerçekleşti.Emeği gecenlerden allah razı olsun Teşekkürler.

SemihKalkan

Froyo
Eclair
Yükledikten Sonra telefon açılmadı. Hiç bir tuş tepki vermiyordu. Şarj dahi olmuyordu. Şuan Çözdüm Ses açma kısma power tuslarına aynı anda basarak 10 saniye bekledim.Sonra power tusundan elimi çekerek şarja taktım ve telefon açıldı.Sorun yok yani kurulum başarılı bir şekilde gerçekleşti.Emeği gecenlerden allah razı olsun Teşekkürler.
Rica ederim EDL moddan çıkması biraz zor oluyor 1 dakika açma düğmesine basarsanız normalde. Çıkar

Emre Y

Cupcake
Üye
Nasıl brick oldu acarmisniz Emre y abime az önce sorunsuz yükledim sorun sizde olabilir hemen çamur atmayın kablonuz çıkmıştır işlem sırasında piliniz bitmiştir sorunuz ne ile teamwiewer ile cozeyim
Sana özellikle teşekkür ederim. Sayande 9 keşfediyorum :anlaştık:

djmurat

Eclair
Cupcake
Sayfayı yenilediniz mi kapatıp açtıktan sonra
Selam öncelikle mega apk'sini Telefonuna indir indirmek istediğini Chromdan ara ardindan o linki tıkla indir de uygulamayı sec takılma kota sorunu birdaha olmayacaktır ve ayrıca daha hızlı bir şekilde inecektir
Post automatically merged:

Telefon brick oldu. Yüklemeyi düşünen varsa yüklemesin.
Ben yukledim sorun çıkmadı sorun sende ozaman bilmiyorsan yükleme brick olmasi icin kablo çıkması lazim yâda yarida kalması lazım yardım istemeden asla çamur atma emeğe saygı lütfen
Post automatically merged:

teşeşkkürler ederim tekrar emegine sağlık
Selam öncelik ile kisa ve oz o linki telde. Chrome giriş yap tikla indir indirmeden once apk indir mega apk'sini kur ac o siteyi giris yaparak ac asla kota sorunu birdaha olmayacaktır ve daha hızlı inecektir

Son düzenleme:

novici

Eclair
Üye

GM8 İçin Pie 9.0 güncellemesi yayınlandı :oyee:
Biz de EDL moddan kurabileceğiniz 9.0 stock romunu hazırladık.

Güvenlik yaması tarihi : 5 Ocak 2019

UYARI : Kurulum sırasında oluşabilecek sorunlardan ben (SemihKalkan) , yey59 ve forumandroid.com sorumlu tutulamaz !

[Hidden content]

ZİP Şifresi : forumandroid.com

Cihazdaki stock romu çekmemde , hazırlamamda ve konuyu yazmamda yardımcı olduğu için @yey59 a teşekkürler...
Kurulum talimatları kısmını da @trkzmn ın hazırladığı rehberden flütledim:troll:

UYARI : Kurulum sırasında oluşabilecek sorunlardan ben (SemihKalkan) , yey59 ve forumandroid.com sorumlu tutulamaz !

[Hidden content]

Cihazdaki stock romu çekmemde , hazırlamamda ve konuyu yazmamda yardımcı olduğu için @yey59 a teşekkürler...
Kurulum talimatları kısmını da @trkzmn ın hazırladığı rehberden flütledim:troll:

tesekkür

prens4510

Cupcake
Üye

[Hidden content]

sağol