• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Pie [9.0][EDL-QFIL] GM8 Single Stock Rom [OCAK 2019]

Forum Android

Uzman
Uzman Üye 

GM8 İçin Pie 9.0 güncellemesi yayınlandı :oyee:
Biz de EDL moddan kurabileceğiniz 9.0 stock romunu hazırladık.

Güvenlik yaması tarihi : 5 Ocak 2019

UYARI : Kurulum sırasında oluşabilecek sorunlardan ben (SemihKalkan) , yey59 ve forumandroid.com sorumlu tutulamaz !
- Qfil driverin ve Qfil programının güncel sürümünü kurunuz. ( Forumda bulunmaktadır. )
- Cihazı Edl moda alın. ( Telefon tamamen kapalı iken ses açma tuşuna basılı tutarak ara kablo bilgisayara bağlayınız. )
- Qfil programı ile cihaza verdiğim stock romu yükleyin. ( Programı nasıl kullanacaklarını bilmeyenler varsa forumda ilgili konuya ulaşabilirler. )
- Eğer cihaza romu yüklendikten sonra 15 dakikadan uzun bir süre boot ediyorsa recovery moduna girip cihazı sıfırlayın.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.
ZİP Şifresi : forumandroid.com

Cihazdaki stock romu çekmemde , hazırlamamda ve konuyu yazmamda yardımcı olduğu için @yey59 a teşekkürler...
Kurulum talimatları kısmını da @trkzmn ın hazırladığı rehberden flütledim:troll:

djmurat

Froyo
Üye

GM8 İçin Pie 9.0 güncellemesi sonunda yayınlandı :oyee:
Biz de EDL moddan kurabileceğiniz 9.0 stock romunu hazırladık.

Güvenlik yaması tarihi : 5 Ocak 2019
selam bu çift simmi yoksa tekmi

UYARI : Kurulum sırasında oluşabilecek sorunlardan ben (SemihKalkan) , yey59 ve forumandroid.com sorumlu tutulamaz !

[Gizli içerik]

ZİP Şifresi : forumandroid.com

Cihazdaki stock romu çekmemde , hazırlamamda ve konuyu yazmamda yardımcı olduğu için @yey59 a teşekkürler...
Kurulum talimatları kısmını da @trkzmn ın hazırladığı rehberden flütledim:troll:

Emre Y

Cupcake
Üye
Merhabalar, bu sürüm modifikasyon yapılmış sürüm değil, değil mi? Yani Google'nin bire bir yazılımı?
Post automatically merged:

Mesaj içeriğini düzenle olmadığı için mecbur buradan tekrar mesaj göndermek zorunda kaldım.
Dosyayı farklı bir sunucuya yükleme şansınız var mı? Kota aşımı hatası almaktayım.

Son düzenleme:

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Merhabalar, bu sürüm modifikasyon yapılmış sürüm değil, değil mi? Yani Google'nin bire bir yazılımı?
Post automatically merged:

Mesaj içeriğini düzenle olmadığı için mecbur buradan tekrar mesaj göndermek zorunda kaldım.
Dosyayı farklı bir sunucuya yükleme şansınız var mı? Kota aşımı hatası almaktayım.

Megadownloader programını kullanabilirsin veya mega sync ile indirmeyi dene.