• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Pie [9.0][ARM64][TREBLE][CAF-KERNEL][OFFICIAL][F2FS] Kraken Open Tentacles Project For GM 5 Plus

fireoffreedom

Eclair
Üye
güncellemeyi direk cihazdan yüklemeyin dışa aktarıp, bilgisayar yardımıyla yükleyin. içinde compatibility.zip dosyası mevcut. silmeniz lazım.

Underday

Lollipop
Android Üye
Üye
Güncellemeden sonra ilk deneyimim şöyle ki ; şu an için yağ gibi akıyor umarım zamanla sıkıntı çıkartmaz :troll:
Eline sağlık

seseer

Cupcake
Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1445

Yeni bir rom olan KOTP'i sizlere sunuyorum, AOSP/CAF karışımı bir romdur, özelleştirme sunmasa bile batarya ve performansına güveniyorum :troll:
One-Teams farkıyla:ajan:

İndirdiğiniz rom dosyası içinde ''compatibility.zip'' dosyası bulunmaktadır. O dosyayı mutlaka siliniz, aksi takdirde OrangeFox veya başka bir recovery ''Zip treble check error'' hatası verecektir ve yükleme yapılmayacaktır.
Ayrıca roma GApps dahildir. İndirmenize gerek yok.

• Lanet olası ön flaş

Ekli dosyayı görüntüle 1446

[Hidden content]

KURULUM YAPMADAN ÖNCE TÜM MADDELERİ DİKKATLİCE OKUYUN.
(Yapacağınız hatalardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz.)

1) Romu kimler kurabilir ?

2. Romu nasıl kuracağım ?

(Dikkat: Repartition işlemi aşamasında cihazınızın dahili hafızasındaki tüm veriler silinecektir. Bu işlemi yapmadan önce mutlaka verilerinizin yedeğini alınız.)

Aynı şekilde romu kurmak için SHRP(SkyHawk Recovery Project)'i de kullanabilirsiniz.

19 Mayıs 2019
- İlk derleme.

20 Mayıs 2019
- OTA Güncelleyici uygulaması eklendi.

10 Haziran 2019
- Performans çalışmaları yapıldı.
- KOTP'nin tüm değişiklik günlüğü burada

Oreo, Nougat, Marhsmallow romlarına dönmek istiyorum, ne yapmalıyım ?
Güzel güncel

temp542

Froyo
Üye
OTA'dan indirilen dosya nerede saklanıyor? İndirdim flashlamak için ama dahili depolamada göremedim.

ilhanulu20

Cezalı Üye
Cezalı
OTA'dan indirilen dosya nerede saklanıyor? İndirdim flashlamak için ama dahili depolamada göremedim.
Root/data/lineageos_updates/
Yolunu takiple zip dosyasını buluyoruz. Bilgisayara kopyalayıp zip dosyasının içindeki compability.zip siliyoruz. Güncelleme zipini telefondaki yukarıda yazılı adrese tekrar kopyalıyoruz.
Sistem ayarlar güncelleyiciyi açıp yükle ye basıyoruz.
Güncelleme boot.img de içerdiğinden eğer önceden var ise magisk root bozuluyor. Magisk zipini magisk içerisinden zip olarak indir deyip recoveryden flaşlıyoruz.

enes3626

Donut
Üye
Bu romda çalışan başka kernel var mı kendi içindeki çok güzel değil de.

temp542

Froyo
Üye

Yeni bir rom olan KOTP'i sizlere sunuyorum, AOSP/CAF karışımı bir romdur, özelleştirme sunmasa bile batarya ve performansına güveniyorum :troll:
Artık biz de güveniyoruz [;)] Pie'de stabil bir rom arıyor ve daha fazlasına gözünüz yoksa rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Üst Alt