Oreo - [8.1] [SEED] [UNOFFICIAL] LineageOS 15.1 for General Mobile 4G | Forum Android - Android Topluluk Forumu

Oreo [8.1] [SEED] [UNOFFICIAL] LineageOS 15.1 for General Mobile 4G

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

YüceSezar

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
17 Aralık 2016
461
76
28
birini ima ediceksem etiketlerim
seed kötü dedin diye sana bişey söyleyen olmadı diyebilirsinde
3) ben gördüğüm yorumlara göre genel bir konuşma yaptım sadece seni kapsamıyor üstüne alınma
kimin ne sevdiğine karışan bi yazı payaşmadım buda 4
kanka yüklerken status 7 hatası alıyorum neden ve ne yapmalıyım

Hgunduz295

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
2 Ağustos 2016
2,433
1,876
113
bu yazına gelicek olursak sürekli çekim modu çok kronik sorun değil onu saymazsak yok bunu saymazsak oldu canım başka ? o zaman cracklink crodroiddede veri tasarruf modunda res sorunu sayma ne sorunu var o zaman ? hiçbir sorunu yok demektir. oda veri tasarruf modu açıkken indirme yapanlar için. kilit sorunu düzeldimi düzeldi sonuca bakcaksın geç olsun güç olmasın. kimisi özelleştirme farklı görünüşler yapılışlar sever kimisi sevmez kişiden kişiye değişir iyi forumlar.
sürekli çekim modu res attırmıyor cihaza ama cracklinkinki arttırıyor ve şuan a göre konuşmaya başladınız dönüp dolaşıp şu ana geliyorsunuz ben o yazıda başka bir meseleden bahsetmişim kimin hangi yazılımda kaldıgı hangi görüşte olduğu beni ilgilendirmiyor olayı yanlış algılama olayı başka yere götürme ben nedemek istedimi o yazıda düzgünce belirtmişim sakin kafayla tekrar oku senin için yazmıyorum genel bir yazı o herkes için bi fikir sadece

Hgunduz295

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
2 Ağustos 2016
2,433
1,876
113

Hgunduz295

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
2 Ağustos 2016
2,433
1,876
113
yargı değil ki tercih meselesi mesela marsmallow rr de özelleştirmeli ama hatalı kronik sorunları var. örneğin: facebook durdu gibi ısınma gibi baya ısınma hatta ondan sonra birkaç hafta sonra hatalar başlıyor ama cracklink crodroidde 1 ayı geçik kullanıyorum öyle sorun yaşamadım.
olabilir dostum varsa öyle düşünmene gerek yok diye söyledim dediğim gibi çoğu romun tabanı zaten aynı oluyor işte 4g kullanmanın farkı istersek 32 bit kullanıyoruz istersek 64 bit :nargile:

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,416
247
83
-birini ima ediceksem etiketlerim
-seed kötü dedin diye sana bişey söyleyen olmadı diyebilirsinde
-ben gördüğüm yorumlara göre genel bir konuşma yaptım sadece seni kapsamıyor üstüne alınma
-kimin ne sevdiğine karışan bi yazı paylaşmadım
o zaman özür dilerim,ben üstüme alındım bazı cümlelerin benim görüşlerim içinde geçtiği için haklısın özür dilerim. kızdırdıysamda kırdıysamda özür dilerim.

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,416
247
83
olabilir dostum varsa öyle düşünmene gerek yok diye söyledim dediğim gibi çoğu romun tabanı zaten aynı oluyor işte 4g kullanmanın farkı istersek 32 bit kullanıyoruz istersek 64 bit :nargile:
sağolasın biraz olsun moral verdiğin için tekrardan deminki sözlerim için ksura bakma kendimi biraz aştım galiba. dediğin gibi 64 bit 32 bit pc gibi isteyen istediğini yüklüyor :)

Hgunduz295

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
2 Ağustos 2016
2,433
1,876
113
o zaman özür dilerim,ben üstüme alındım bazı cümlelerin benim görüşlerim içinde geçtiği için haklısın özür dilerim. kızdırdıysamda kırdıysamda özür dilerim.
sorun değil kanki biliyorum orada söylediklerim örnektir tamı tamına ağzınızdan bu çıktı yada şu şunu bu bunu söyledi demiyorum örneklendirmek için konuşuyorum gördüğüm yorumlardanda öyle misal verdim zaten kötü bir yorum yapmamışım kimse hakkında sadece insanların algısını düzeltmek adına çünkü özelleştirme yok bilmem 64bitteki su ozellik yok fln diye bu yazılımı kötü sanabilir bu yorumları okuduktan sonra birisi mesela o yüzden 32 bit stabil ve iyi yazilimlarda var diyebilmek için yazdım yoksa 32 bit her zaman 32 bit 64 bit herzaman 64 bit olarak kalıcaktır isteyen istedini seçiyor dediğin gibi :)

Son düzenleme:

Quicksilver

BKS
Emekli Yönetici
13 Şubat 2016
1,095
5,254
113
Trabzon
siz sadece şuanki 10 mart yamasını düşünüyorsunuz onunla kıyaslıyorsunuz
şimdi şöyle düşünün seed in ilk unoffical romu cıktıgında hataları vardı suan hatalardan eser yok sürekli çekim modu çok kronik bi sorun deil onu saymassak
crackling crdriodde o kilit sorunu ne zaman kalktı? rom çıkalı kaç ay oldu belki yıl daha geçen ay çözebildiler kilit ekranı ve diğer kronik sorunları rom offical oldu ben dedimki oturmamış iki guncelleme daha yemesi lazım iki güncelleme sonrası geçiş yaptım ve crackling crdroidi beğendim tam oturmuş dedim hakkını verdim ama o offical olmasına rahmen halen eksikleri var veri tasarrufu modu res çektiriyor telefona yani kronik sorunları bitmiş değil ama seedin 32 bit ozellestirme yok gibi saçma sebeblerden aşalanması mantıksız geliyor ve bence seed daha hızlı gelişiyor cracklingten ben öyle görüyorum benim tercihim seedden yana o yüzden sizinki crackling olabilir 64 bit olması beni zerrre ilgilendirmiyor 64 bit kurunca tanrı modu fln açılmıyor zaten telefon aynı telefon hic boyle kriz falan gecirmiyorum ya of ya 64bit uygulamalarimi acamadim ya diye sanki hergun 64bit uygulama kullaniyormusuz gibi tabanda aynı kernelde crdroid de lineage taban kullanıyor ve kernel sürümleride aynı 3.10.108 kernel kullanıyor ikiside :troll:
Türk insanı kafası doymuyor işte :troll: