Oreo - [8.1] [SEED] [UNOFFICIAL] LineageOS 15.1 for General Mobile 4G | Forum Android - Android Topluluk Forumu

Oreo [8.1] [SEED] [UNOFFICIAL] LineageOS 15.1 for General Mobile 4G

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,416
247
83
@Cebrail29FB crdroiddede veri tasarrufu cihaza res cekiyor bu daha kronik bi sorun ustelik offical bir yazilimda?
bunda ise
kamera uygulamasini degistirirsin olur biter otomatik dondurme de fix ile sorunsuz calisiyor
Kısacası rom kaymak gibi ;)
olsun nolcak :) mobil veri ile birşey indirmediğim için sıkıntı yok veri tasarrufu olsun olmasın zaten veri tasarrufunu açmıycağım için ve mobil veri ile birşey indirdiğimde reset atmadı official diye sorun olmıycak mı :D general mobile 4g nin orjinal yazılımında bile kendi kendine res attığı oluyor bunu sende biliyorsun bende ;)

Hgunduz295

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
2 Ağustos 2016
2,433
1,876
113
olsun nolcak :) mobil veri ile birşey indirmediğim için sıkıntı yok veri tasarrufu olsun olmasın zaten veri tasarrufunu açmıycağım için ve mobil veri ile birşey indirdiğimde reset atmadı official diye sorun olmıycak mı :D general mobile 4g nin orjinal yazılımında bile kendi kendine res attığı oluyor bunu sende biliyorsun bende ;)
O halde bu romun kaymak gibi oldugunuda anlamalisin :D surekli cekim modu calismiyor onun disinda suan ses sorunu vs hicbirsey yok otomatik dondurmeyide fix ile cozdum :)

Son düzenleme:

Hgunduz295

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
2 Ağustos 2016
2,433
1,876
113
@Hgunduz295 seed crdroidten dahami iyidir şu anki yorumlari okudum bira kaymak gibi diyorsun??
Crackling olandan daha akıcı oldugu bir gercek inkar etmesin kimse simdi bu rom ilk ciktiginda crdroidde kilit sorunu ve kronik sorunlar devam ediyordu :) suan ki yamada los 15.1 in hızını begendim. Seedin kaynaklari yeni cıktı arkadaslar crdroid gibi erken cikmadigi icin yeni yeni derleniyor ve gelisme konusunda crdroidden hizli yol katettigini soyleyebilirim .

Opalfina

GM 8 Developer
Emekli Geliştirici
10 Aralık 2016
390
865
93
Ankara/KahramanKazan
Crackling olandan daha akıcı oldugu bir gercek inkar etmesin kimse simdi bu rom ilk ciktiginda crdroidde kilit sorunu ve kronik sorunlar devam ediyordu :) suan ki yamada los 15.1 in hızını begendim. Seedin kaynaklari yeni cıktı arkadaslar crdroid gibi erken cikmadigi icin yeni yeni derleniyor ve gelisme konusunda crdroidden hizli yol katettigini soyleyebilirim .
Kanka tüm crdroid(crackling) kernel ayarlarını bu romunki ile aynı yaptım inan fark yok hatta fazlası var 1.4ghz cpu 465mhz gpu ? ve bide arm64.d

Hgunduz295

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
2 Ağustos 2016
2,433
1,876
113
Kanka tüm crdroid(crackling) kernel ayarlarını bu romunki ile aynı yaptım inan fark yok hatta fazlası var 1.4ghz cpu 465mhz gpu ? ve bide arm64.d
ondan bahsetmiyorum kanki fark yoktur elbet crdroidin seede deşip geçmesi fln gerekiyor çünkü çok uzun zaman önce başlandı seedden kaynaklar daha önce çıktı daha fazla derlendi fln seed ile fark olmaması az bile şuan yani crackling lineage os officale geçsin ben onuda kullanırım yada crackling rrv6 fln fakat kaynaklar bu kadar zaman önce çıkmasına rahmen şuan seed ile yeni yeni (senin dediğine göre tüm ayarları en üste çekerek eşit olması mesela ) kafa tutuşuyor olması vs bilmiyorum beklentilerim fazla idi benim cracklingten belki biraz o yüzden nefret ettiğim yok bu arada sadece seedin gelişme olarak cracklingten daha hızlı oldunu düşünüyorum ve seedi daha çok tercih ediyorum tercih meselesi :)

Son düzenleme:

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,416
247
83
ondan bahsetmiyorum kanki fark yoktur elbet kanki crdroidin seede deşip geçmesi fln gerekiyor çünkü çok uzun zaman önce başlandı seedden kaynaklar daha önce çıktı daha fazla derlendi fln seed ile fark olmaması az bile şuan yani crackling lineage os officale geçsin ben onuda kullanırım yada crackling rrv6 fln fakat kaynaklar bu kadar zaman önce çıkmasına rahmen şuan seed ile yeni yeni kafa tutuşuyor olması vs bilmiyorum beklentilerim fazla idi benim cracklingten belki biraz o yüzden nefret ettiğim yok bu arada sadece seedi daha çok tercih ediyorum tercih meselesi :)
kişiden kişiye değişir renkler ve zevkler tartışılmaz yaklaşık 1 yı geçik cracklink crodroid'deyim güncellemesiyle beraber daha iyi oldu şarjı olsun diğer yönleri olsun özelleştirmesi olsun şuanki bu konudaki romu diyorsak özelleştirme vs yok o yüzden iyi demem. seed cracklink'i hiç ama hiç denemedim bakalım nolcak. ben cracklink crodroidde memnunum bir sürü özelleştirme var. seninde görüşüne saygım var tabi :)

Hgunduz295

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
2 Ağustos 2016
2,433
1,876
113
kişiden kişiye değişir renkler ve zevkler tartışılmaz yaklaşık 1 yı geçik cracklink crodroid'deyim güncellemesiyle beraber daha iyi oldu şarjı olsun diğer yönleri olsun özelleştirmesi olsun şuanki bu konudaki romu diyorsak özelleştirme vs yok o yüzden iyi demem. seed cracklink'i hiç ama hiç denemedim bakalım nolcak. ben cracklink crodroidde memnunum bir sürü özelleştirme var. seninde görüşüne saygım var tabi :)
özelleştirme olması bir romun iyi veya kötü oldunu göstermiyor o yargılardan kurtul bence fakat özelleştirme seviyorum diye kullanıyorum diyorsan orası ayrı ben özelleştirme içeren romların performanstan feragat ettiklerini düşünüyorum dediğin gibi tercih :)

Hgunduz295

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
2 Ağustos 2016
2,433
1,876
113
siz sadece şuanki 10 mart yamasını düşünüyorsunuz onunla kıyaslıyorsunuz
şimdi şöyle düşünün seed in ilk unoffical romu cıktıgında hataları vardı suan hatalardan eser yok sürekli çekim modu çok kronik bi sorun deil onu saymassak
crackling crdriodde o kilit sorunu ne zaman kalktı? rom çıkalı kaç ay oldu belki yıl daha geçen ay çözebildiler kilit ekranı ve diğer kronik sorunları rom offical oldu ben dedimki oturmamış iki guncelleme daha yemesi lazım iki güncelleme sonrası geçiş yaptım ve crackling crdroidi beğendim tam oturmuş dedim hakkını verdim ama o offical olmasına rahmen halen eksikleri var veri tasarrufu modu res çektiriyor telefona yani kronik sorunları bitmiş değil ama seedin 32 bit ozellestirme yok gibi saçma sebeblerden aşalanması mantıksız geliyor ve bence seed daha hızlı gelişiyor cracklingten ben öyle görüyorum benim tercihim seedden yana o yüzden sizinki crackling olabilir 64 bit olması beni zerrre ilgilendirmiyor 64 bit kurunca tanrı modu fln açılmıyor zaten telefon aynı telefon hic boyle kriz falan gecirmiyorum ya of ya 64bit uygulamalarimi acamadim ya diye sanki hergun 64bit uygulama kullaniyormusuz gibi tabanda aynı kernelde crdroid de lineage taban kullanıyor ve kernel sürümleride aynı 3.10.108 kernel kullanıyor ikiside :troll:

Son düzenleme:

Hgunduz295

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
2 Ağustos 2016
2,433
1,876
113
eleştirirken neyi eleştirdiğinize pek önem vermiyor gibisiniz ben bu yazılıma iyi demem çünkü özelleştirme yok ben bu yazılıma iyi demem çünkü 64 bit uygulamları açamıyor ?
bu yazılımın 32 bit oldunu biliyorsunuz dimi 64 bit uygulamları calıştırmasını beklemek delilik zaten
RRde ve seed crdroidde de özelleştirme var ama kullanmıyorsunuz?
yani bi yazılımı değerlendirirken o yazılımı kendi çapında değerlendirin şuan bu yazılımı ben 32bit yazılıma göre akıcı ve stabil buldum
foxy kurulmuyor buna dunyanın sonu geldi bu kötü bir yazılımmı?neden foxy kuramadım yada bilmem 64 bit uygulama kuramadım
RR de özelleştirmeden bol şey yok cift tıkla uyandırma eksik diye kullanmam deyip cayıyorsunuz
hani crackling kullanıyorsanız kullanıyorsunuzdur tamam fakat
seed romlarda cracklingteki her özellik yok olmak zorundada değil ama bunlar yazılımın kötü oldugunu gösteren özellikler değil sonuçta 32 bitte olsa yazılım stabil çalışıyor değilmi sonuçta seed özelleştirmesi olan yazılımlarda var

tamam 64 bit uygulamaları çalıştıramak kötü bir durumdur yada özelleştirme azdır vs ama bu yazılıma iyi dememek için bir sebep değil yada kurmanın anlamsız olduğunu göstermiyor. zaten 64 bit uygulama kullanıcaksan 64 bit rom kullanırsınız anladınız mı?

Son düzenleme:

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,416
247
83
özelleştirme olması bir romun iyi veya kötü oldunu göstermiyor o yargılardan kurtul bence fakat özelleştirme seviyorum diye kullanıyorum diyorsan orası ayrı ben özelleştirme içeren romların performanstan feragat ettiklerini düşünüyorum dediğin gibi tercih :)
yargı değil ki tercih meselesi mesela marsmallow rr de özelleştirmeli ama hatalı kronik sorunları var. örneğin: facebook durdu gibi ısınma gibi baya ısınma hatta ondan sonra birkaç hafta sonra hatalar başlıyor ama cracklink crodroidde 1 ayı geçik kullanıyorum öyle sorun yaşamadım.

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,416
247
83
eleştirirken neyi eleştirdiğinize pek önem vermiyor gibisiniz ben bu yazılıma iyi demem çünkü özelleştirme yok ben bu yazılıma iyi demem çünkü 64 bit uygulamları açamıyor ?
bu yazılımın 32 bit oldunu biliyorsunuz dimi 64 bit uygulamları calıştırmasını beklemek delilik zaten
RRde ve seed crdroidde de özelleştirme var ama kullanmıyorsunuz?
yani bi yazılımı değerlendirirken o yazılımı kendi çapında değerlendirin şuan bu yazılımı ben 32bit yazılıma göre akıcı ve stabil buldum
foxy kurulmuyor buna dunyanın sonu geldi bu kötü bir yazılımmı?neden foxy kuramadım yada bilmem 64 bit uygulama kuramadım
RR de özelleştirmeden bol şey yok cift tıkla uyandırma eksik diye kullanmam deyip cayıyorsunuz
hani crackling kullanıyorsanız kullanıyorsunuzdur tamam fakat
seed romlarda cracklingteki her özellik yok olmak zorundada değil ama bunlar yazılımın kötü oldugunu gösteren özellikler değil sonuçta 32 bitte olsa yazılım stabil çalışıyor değilmi sonuçta seed özelleştirmesi olan yazılımlarda var

tamam 64 bit uygulamaları çalıştıramak kötü bir durumdur yada özelleştirme azdır vs ama bu yazılıma iyi dememek için bir sebep değil yada kurmanın anlamsız olduğunu göstermiyor. zaten 64 bit uygulama kullanıcaksan 64 bit rom kullanırsın anladın mı?
kırmızı siyah yazman kimseyi uyarman anlamına gelmez bu 1. 2. si kişiden kişiye değişir. ben seed kötü diye birşey demedim bu 2. 3. sü 64 bit uygulamalarını kullanamıyoruz diye bir kelime azımdan kattiyen çıkmadı bu 3. 4. son olarak herkesin düşüncesi farklı kimisi iphone sever kimisi samsung arayüzü sevmez buda öyledir.

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,416
247
83
siz sadece şuanki 10 mart yamasını düşünüyorsunuz onunla kıyaslıyorsunuz
şimdi şöyle düşünün seed in ilk unoffical romu cıktıgında hataları vardı suan hatalardan eser yok sürekli çekim modu çok kronik bi sorun deil onu saymassak
crackling crdriodde o kilit sorunu ne zaman kalktı? rom çıkalı kaç ay oldu belki yıl daha geçen ay çözebildiler kilit ekranı ve diğer kronik sorunları rom offical oldu ben dedimki oturmamış iki guncelleme daha yemesi lazım iki güncelleme sonrası geçiş yaptım ve crackling crdroidi beğendim tam oturmuş dedim hakkını verdim ama o offical olmasına rahmen halen eksikleri var veri tasarrufu modu res çektiriyor telefona yani kronik sorunları bitmiş değil ama seedin 32 bit ozellestirme yok gibi saçma sebeblerden aşalanması mantıksız geliyor ve bence seed daha hızlı gelişiyor cracklingten ben öyle görüyorum benim tercihim seedden yana o yüzden sizinki crackling olabilir 64 bit olması beni zerrre ilgilendirmiyor 64 bit kurunca tanrı modu fln açılmıyor zaten telefon aynı telefon hic boyle kriz falan gecirmiyorum ya of ya 64bit uygulamalarimi acamadim ya diye sanki hergun 64bit uygulama kullaniyormusuz gibi tabanda aynı kernelde crdroid de lineage taban kullanıyor ve kernel sürümleride aynı 3.10.108 kernel kullanıyor ikiside :troll:
bu yazına gelicek olursak sürekli çekim modu çok kronik sorun değil onu saymazsak yok bunu saymazsak oldu canım başka ? o zaman cracklink crodroiddede veri tasarruf modunda res sorunu sayma ne sorunu var o zaman ? hiçbir sorunu yok demektir. oda veri tasarruf modu açıkken indirme yapanlar için. kilit sorunu düzeldimi düzeldi sonuca bakcaksın geç olsun güç olmasın. kimisi özelleştirme farklı görünüşler yapılışlar sever kimisi sevmez kişiden kişiye değişir iyi forumlar.

Hgunduz295

Emekli Geliştirici
Emekli Geliştirici
2 Ağustos 2016
2,433
1,876
113
kırmızı siyah yazman kimseyi uyarman anlamına gelmez bu 1. 2. si kişiden kişiye değişir. ben seed kötü diye birşey demedim bu 2. 3. sü 64 bit uygulamalarını kullanamıyoruz diye bir kelime azımdan kattiyen çıkmadı bu 3. 4. son olarak herkesin düşüncesi farklı kimisi iphone sever kimisi samsung arayüzü sevmez buda öyledir.
-birini ima ediceksem etiketlerim
-seed kötü dedin diye sana bişey söyleyen olmadı diyebilirsinde
-ben gördüğüm yorumlara göre genel bir konuşma yaptım sadece seni kapsamıyor üstüne alınma
-kimin ne sevdiğine karışan bi yazı paylaşmadım

Son düzenleme: