• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Oreo [8.1] Samsung Galaxy J7 Prime [SM-G610F] Stock Rom

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Süpervizör

G610F (Türkiye) için en son güncellemeleri almış oreo stock romu sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar.

1.Cihazınızı kapatın aynı anda Ses Kısma + Menü + Power Yani Açma Kapama Tuşlarına basarak basılı tutarak tekrar açın resimdeki gibi

2. Uyarı geldiğinde bir defa ses açma tuşuna basarak telefonunuzu download moda alın ve bilgisayarınıza bağlayın.

3. Odin programını çalıştırın ve ID:COM kısmında cihazınızın görünmesini bekleyin

4. Addedd uyarısını ve cihazınızı ID:COM kısmında gördükten sonra aşağıdaki resimde gösterildiği gibi dosyaları sırasıyla programa belirtin.

Resimler G570F konusundan alınmıştır. Yükleniş şekli aynı olduğundan dolayı herhangi bir sorun teşkil etmemektir.
Not!:Odinde re-partition kısmı seçili olmayacak dikkat edin cihazınız yeniden açılana kadar bekleyin Yaklaşık 3 dakika sürecektir Anlattıklarımı eksiksiz yaparsanız sorunsuz bir biçimde yükleyebilirsiniz oluşabilecek hasarlardan dolayı şahsım ve OneLabs Ailesi sorumlu tutulamaz.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.

Inflames10

Donut
Üye
Kardeşimin telefonu ithal ve ithal rom var. Yazılım güncelleme kısmına bassam da açılmıyor. Bu romu ona kurabilirmiyim.

Inflames10

Donut
Üye
Geri dönüş de sıkıntı çıkar mı hiç j7 için stock 6.0.1 görmedim bi de Türkiye için olan stock romları aynı şekilde sıkıntı çıkartır mı
Post automatically merged:

Kendim GM 5 plus kullanıyorum diğer telefon modellerine göre brick olsa sıkıntı çıksa daha çözümün kolay olduğunu biliyorum ve costum rom kullanan birisiyim şimdi telefon ithalatçı garantili sıkıntı çıkarsa yapamazsam sıkıntı olur da iyice araştırmam lazım Türkiye stock romu kurunca güncelleme vs yapabilirmiyiz bi de j7 stock romda??

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Süpervizör
Geri dönüş de sıkıntı çıkar mı hiç j7 için stock 6.0.1 görmedim bi de Türkiye için olan stock romları aynı şekilde sıkıntı çıkartır mı
Post automatically merged:

Kendim GM 5 plus kullanıyorum diğer telefon modellerine göre brick olsa sıkıntı çıksa daha çözümün kolay olduğunu biliyorum ve costum rom kullanan birisiyim şimdi telefon ithalatçı garantili sıkıntı çıkarsa yapamazsam sıkıntı olur da iyice araştırmam lazım Türkiye stock romu kurunca güncelleme vs yapabilirmiyiz bi de j7 stock romda??
Güncelleme konusunu bilmiyorum. İthalatçı garantili olduğu için zaten garantisi yok sayılır. Geri dönüşte sıkıntı olacağını sanmam. İmei vs yazılmadıysa orjinal haliyle gelip kullandıysanız sıkıntı çıkarmaz.

Viyan56

Honeycomb
Android Üye
Üye
Bir yerde okumuştum bazen farklı ülke stock romlarını atınca knox sayacı artıyormuş kesin mi bilmiyorum ama siz yine de nerden ithal edilmişse oranın stock romunu yükleyin

TELEFONUMA TWRP YUKLEDİM TEL BRİCK OLDU SANIRIM FORMAT BİLE ATAMIYIRUM DİREK BU ROMU ATSAM ACILIRMI TELEFON TESEKKURLER

Sagolasin duzeldi cok tesekkur ederim fakat guncelleme var bilgisayardan yapman gerek falan diyor nasil guncellerim birde twrp silinmistir degilmi

Chevy65

Üye
link açılmıyor "You must reply before you can see the hidden data contained here. "