• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Oreo [8.1]Bootleggers for Lenovo VIBE K5

sezgin 2

Üye
Merhabalar, bir sebepten dolayı A6020A41 telefonumu yeniden sıfırlama ihtiyacı duyunca, işletim sistemini değiştirmeye karar verdim. Araştırmalarım sonucu, benim gibi sade kullanmayı sevenler için paylaşma gereği duydum.

Tüm sürümleri test ettim. Bootleggers'in 20180821 tarihli yazılım dışında diğer sürümlerde sorunlar mevcut. Örneğin 20180821 tarihli sürüm dışındakilerde 3G mobil veri çalışmadı. Tavsiyem

Bootleggers 20180821 tarihli yazılımın kurulumu için TWRP sürümünün en az 3.1.1.0 olması gerekiyor. Diğer tarihli yazılım için daha eski TWRP sürümü ile kurulum yapılabilir.
Kurulum:
- TWRP recoveryi açın
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak gapps'i rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.