• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Oreo [8.0] GM 5 Plus TWRP-ROOT [Oreo-Fix]

gocmez

Üye
Üye
Cihaz
gm5 +plus
arkadaşlar dediklerini aynen yapın ama sakın fix olanı yapmayın wifi yi görmüyor o zaman.
-Wipe>"Format data"ya basın "yes" yazıp alttaki çubuğu kaydırın.
-Root erişimi için gerekli magisk veya supersu dosyasını flaşlayın.

bunları yapın sadece.wifi açılıyor.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
arkadaşlar dediklerini aynen yapın ama sakın fix olanı yapmayın wifi yi görmüyor o zaman.
-Wipe>"Format data"ya basın "yes" yazıp alttaki çubuğu kaydırın.
-Root erişimi için gerekli magisk veya supersu dosyasını flaşlayın.

bunları yapın sadece.wifi açılıyor.
Alakası bile yok :) Fix dosyasının içinde ne olduğunu bile bilmiyorsunuz :) İşlemleri sırası ile yaptığınızda cihazınız açılacaktır.

gocmez

Üye
Üye
Cihaz
gm5 +plus
Alakası bile yok :) Fix dosyasının içinde ne olduğunu bile bilmiyorsunuz :) İşlemleri sırası ile yaptığınızda cihazınız açılacaktır.
cihaz açılıyorda wifi gelmedi hiç.2 kere yaptım olmadı sonra fix uygulamadan yaptım wifi geldi hemen.bilemicem gerisini ben denediğimi yazdım sadece.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
cihaz açılıyorda wifi gelmedi hiç.2 kere yaptım olmadı sonra fix uygulamadan yaptım wifi geldi hemen.bilemicem gerisini ben denediğimi yazdım sadece.
İşlemleri harfiyen yaptığınızda ( ki işlemleri en kolay ve anlaşılacak şekilde yazmıştım.) cihazda herhangi bir problem olmuyor. Tabiki sizinde kendinize göre çözümleriniz olabilir evet.

Kemondss

Üye
Üye
Cihaz
GM 5 PLUS d
error: cannot load 'TWRP_Oreo.img böyle bir hata ile karşılaşıyorum yardım edebilirmisiniz ?

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
error: cannot load 'TWRP_Oreo.img böyle bir hata ile karşılaşıyorum yardım edebilirmisiniz ?
sanıyorum ki komut penceresini açtığınız dizin örnek : "c:\asd" içerisinde twrp dosyası yok veya adı yanlış yazılmış.

06ensar

Üye
Üye
Cihaz
lenovo k3 note
bu şekilde twrp recovery yükleyip magisk root yükledim ancak sistem uygulamalarını daha önce kullandığım system remover pro uygulaması ile kaldırmak istedim ama bir türlü kaldırmadı hep başarısız uyarısı verdi..neden anlamadım oysa uygulamaya root iznide vermiştim..