• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Nougat [7.1.2_r36][AOSP] Dirty Unicorns 11.7.5 for GM 5 Plus

M

MuStAnG0727

Sıkıntı olmaz, yeni twrp sürümünü yükleyip bu çileden kurtulabilirsin.
Çile derken şu mouse şeyini diyorsan üşeniyorum neyse ben bu twrp den kurayım [;)]
Post automatically merged:

Şu yeni çıkacak olan pie romunda twrp eski olsa bu sıkıntı olurmu yoksa yeniyi kurmak mi lazım

İlk defa rom kuracaksanız ;

- TWRP recoveryi açın.Gelen ekranda select language bölümünden türkçeyi seçip alttaki oku kaydırın
- Temizle > Veriyi biçimlendir > Gelen ekrana yes yazıp enterlayın.
- Ana ekrana dönüp Yeniden Başlat>Recovery yapın.
- TWRP yeniden açıldığında yeniden dilinizi seçip telefonu bilgisayara bağlayarak romu kurmak için gerekli ziplerinizi atın.
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak gapps'i rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

Başka bir romdan geçiyorsanız ;

- TWRP recoveryi açın
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak gapps'i rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

ben burda hangsisini yapacağım miui rom kurmuştum suan stock romdayım üsttekini tekrarlamama gerek var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

marca001

Gingerbread
Android Üye
Üye
Çile derken şu mouse şeyini diyorsan üşeniyorum neyse ben bu twrp den kurayım [;)]

Şu yeni çıkacak olan pie romunda twrp eski olsa bu sıkıntı olurmu yoksa yeniyi kurmak mi lazım

İlk defa rom kuracaksanız ;

- TWRP recoveryi açın.Gelen ekranda select language bölümünden türkçeyi seçip alttaki oku kaydırın
- Temizle > Veriyi biçimlendir > Gelen ekrana yes yazıp enterlayın.
- Ana ekrana dönüp Yeniden Başlat>Recovery yapın.
- TWRP yeniden açıldığında yeniden dilinizi seçip telefonu bilgisayara bağlayarak romu kurmak için gerekli ziplerinizi atın.

Başka bir romdan geçiyorsanız ;

- TWRP recoveryi açın

ben burda hangsisini yapacağım miui rom kurmuştum suan stock romdayım üsttekini tekrarlamama gerek var mı?
Üsttekini uygula

immortal00

Froyo
Üye
Şuan android 6.0.1 miui 8 global romdayım. Direk twrpden sıfırlamalari yapıp bu romu flashlasam sorun olur mu

temp542

Froyo
Üye
purgb mobile oynuyorum bu romda iyi olurmu
Takılma kar iyice azalıyor, tavsiye ederim

Bu arada kernel değiştirdim, sonra tekrar fusion kernelde döndüm ve cihaz kapalı iken şarj durumunu göstermeye başladı bilginize ..

gülberka

Donut
Üye
hocam dirty unicorns rom en iyi romlardan bitanesi gm 5+ adına diyorum pubg mobile başka romda oynanmıyor güncelleme ve yenilik gelecekmi bu roma ?