Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

[7.1.2-OMS] LineageOS 14.1 UNOFFICIAL by Shedinja

byfoot

Donut
Cupcake
resimlerden yorum yapacak olursam gördüğüm en iyi rom gibi kullanan arkadaşlar varmı hala memnunlarmı çünkü annemin cihazına yapacam sorun çıksın istemem yani stock romuyla kıyaslama yapınca te sorun parmak iziyseo sorun değil

miractk

Eclair
Eclair
resimlerden yorum yapacak olursam gördüğüm en iyi rom gibi kullanan arkadaşlar varmı hala memnunlarmı çünkü annemin cihazına yapacam sorun çıksın istemem yani stock romuyla kıyaslama yapınca te sorun parmak iziyseo sorun değil
Şuan cihazımda bu rom kurulu.Romda sıkıntı yok şarjı gayet iyi dayanıyor 1 günü çıkarıyor.Donma ve kasma yok.Stabilitesi iyi tavsiye ederim:oyee:

byfoot

Donut
Cupcake
acil arkadaşlar gapps zip seçin romdan sonra diyorlarda o zip linki nerede

byfoot

Donut
Cupcake
Yapanların elibe sağlık bi sorum olacak son uygulamar kısmı sorunlu duruyor gibi

keremsefa99

Cupcake
Cupcake
Gerçekten MIUI 8 den sonra kullandığım en seri yazılım bu. MIUI yi 1 seneye yakın kullaniyordum. Son zamanlarda iyice yavaşlama olunca buna geçeyim dedim. Tek sorun ilk yüklediğim zaman fix yuklememe rağmen reset atmasiydi. Onu da SOD killer uygulaması ile cozdum. Gerçekten eline sağlık. Yine döktürmüşsün :)

klavie

Cupcake
Cupcake
Shedinja....Ellerinize ,kollarınıza .Beyninize sağlık.
Stock Romda 32gb sd kartım vardı.. sürekli deaktiv oluyordu, düzeldi.
tt175 hızlandı.
Şarjım daha fazla gidiyor.
Daha ne diyim. Çok teşekkür ederim.
(Önemsiz bir şey söyliyim.) Şarjda değilken Menü led (ortadaki) sürekli yanıp,sönüyor. Bir çaresi varsa düzeltilebilir mi?
Sağlıklı günler dilerim.