• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[7.1.2-OMS] LineageOS 14.1 UNOFFICIAL by Shedinja

Forum Android

Paylaşım Ekibi
Paylaşım Ekibi  

5 Mayıs 2017 Güvenlik yaması
Android 7.1.2 ve OMS destekli
8mp&5mp
VPN, senkronizasyon ve izin problemi yok
TT175 için yaptığım tümüyle en sorunsuz ve en iyi rom
:body: :body:  

Parmak İzi

TWRP 3.1.0 sürümünü kullanmanızı tavsiye ederim.
Dosyaları indirip bir klasörün içine atın.
TWRP modunda WIPE kısmından ADVANCED WIPE'a basıp Data-System-Cache-DalvikART Cache temizleyin.
Install Zip kısmından dosyaları indirdiğiniz klasöre gelin.
İlk önce ROM  dosyasını seçin gelen ekranda Add More Zip seçeneğine basın ve GAPPS zipini seçin yine gelen ekranda Reboot After Installing kutucuğuna tik atıp alttaki çubuğu kaydırın ve bekleyin.
Açıldıktan sonra tekrar TWRP'ye giriş yapın. Install kısmından Fix dosyasını yükleyin ve yeniden başlatın

-Bilinmesi Gerekenler-
<------------------------------->
Google hesabınızdaki kişileri senkronize etmekte sorun yaşarsanız bu linkten gmail hesabınıza giriş yapıp kişileri dışarı aktarın ve vCard uzantısını seçin telefondan içe aktar deyip o dosyayı seçin.
Kişileriniz sadece sim kartınızda mevcut ise önce kullandığınız romdan kişi yedeğinizi alın sonra romu yükleyip "İçe aktar" kısmından kişilerinizi yükleyin.
​​​Bu Konuyu Mutlaka İnceleyin!

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.
http://opengapps.org/
ARM64>7.1>Pico

--Teşekkürler--
@Rygebin
@The Punisher
@Wzedlare
@mbtt
@FuzzyOx
@Mactavish

Seyfo60

Üye
Üye
Cihaz
Tt175
Eline sağlık fatih on numara olmuş şimdiye kadarkilerin en iyisi şarj konusunda harika tam aradığım yalnız tuş dizilimini deği#tiremedim varnı ayarı

Forum Android

Paylaşım Ekibi
Paylaşım Ekibi  
Eline sağlık fatih on numara olmuş şimdiye kadarkilerin en iyisi şarj konusunda harika tam aradığım yalnız tuş dizilimini deği#tiremedim varnı ayarı
Teşekkür ederim Seyfi :) Gerçekten uçurum gibi fark var diğer romlar arasında bekletmeden vermek istedim bunu...
Ayarlar>Tuşlar menüsünden ayarlayabilirsin.

Forum Android

Paylaşım Ekibi
Paylaşım Ekibi  
Eline sağlık Fatih.
Artık bir Le Pro 3 alda doldur benim bölümü.

Forum Android

Paylaşım Ekibi
Paylaşım Ekibi  

muhamet5353

Üye
Üye
Cihaz
Türk Telekom TT175
Teşekkür et butonuna basıp teşekkürü yolluyorum fakat sayfayı yenilediğimde link gelmiyor.

Forum Android

Paylaşım Ekibi
Paylaşım Ekibi  
Yükleyen arkadaşlardan biri geri dönüş yapabilir mi? Bir kullanıcı sorun yaşıyormuş.

Ugurrekincii

Üye
Üye
Cihaz
Tt175
Merhaba arkadaşlar bunu yüklemeye karar verdim ancak twrp 3.1.0 indirdim ama twrp tikladigimda dosya açıklamiyor diyor zaten az biliyorum o az bilgi ile de olmuyormuş :)

rahmanakqun

Android Üye
Üye
Cihaz
Tt175
Kardeşim dosyayı eksik indirmişsindir onu sil daha hızlı bir internetle Wifı üzerinden indir ve bilgisayara indir sonra telefona aktar