Nougat - [7.1.2][ANTI-GOOGLE][XPORT]/e/ OS for Etab5 | Forum Android - Android Topluluk Forumu

Nougat [7.1.2][ANTI-GOOGLE][XPORT]/e/ OS for Etab5

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

kutlay1653

Pie
Emekli Geliştirici
5 Mart 2016
1,098
8,413
413
18
Bursa

Uzun zaman aradan sonra anti Google bir rom ile karşınızdayım Bu ROM sizin için Google'dan verilerinizi korumaktadır.
ROM'un websitesi:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Bluetooth
GPS(belki emin değilim)
Cihaz kod adını değiştirmeyi unuttum özür dilerim.

GAPPS KURULMAZ BU ROMA
MicroG vardır. MicroG sahte GAPPS tarzında bir şeydir. Bu etkin olarak gelMEMEKtedir. Bu
modülünü veya
uninstaller hariç zipleri flashlayabilirsiniz. Play Store işlevi görür.

Kurulum sihirbazı takılabiliyor. Atlamak imkansız oluyor [BAZEN] En başa dönün ve ACİL DURUM ARAMA menüsüne girin ve çıkın , kurulumu bitirin ve yeniden başlatın.

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Viyan56

Froyo
Üye
6 Mart 2016
147
16
181
Sizce bu /e/ projesi büyür mü çünkü çok önemli bir noktaya parmak basıyorlar insallah daha fazla cihaz için görürüz bu romları offical olarak. Eline sağlık

Viyan56

Froyo
Üye
6 Mart 2016
147
16
181
Evet 2019 yilinda cıkacak telefonları bence bu proje çok değerlenecek bu romu da tablete yükleyeyim internet bulabilirsem gereksiz google veri toplamayinca tablet baya rahatlar diye düşünüyorum :)

frknnrl

Douut
Üye
28 Mayıs 2017
32
3
89
Degisik enteresan anlayamadim daha google hic mi yok simdi pek anlamadim google play falan apk mi yuklemek lazim