Nougat [7.1.2][ANTI-GOOGLE][XPORT]/e/ OS for Etab5

kutlay1653

Pie
Emektar

Uzun zaman aradan sonra anti Google bir rom ile karşınızdayım Bu ROM sizin için Google'dan verilerinizi korumaktadır.
ROM'un websitesi:/e/

Bluetooth
GPS(belki emin değilim)
Cihaz kod adını değiştirmeyi unuttum özür dilerim.

GAPPS KURULMAZ BU ROMA
MicroG vardır. MicroG sahte GAPPS tarzında bir şeydir. Bu etkin olarak gelMEMEKtedir. Bu xposed modülünü veya burdan uninstaller hariç zipleri flashlayabilirsiniz. Play Store işlevi görür.
Kurulum sihirbazı takılabiliyor. Atlamak imkansız oluyor [BAZEN] En başa dönün ve ACİL DURUM ARAMA menüsüne girin ve çıkın , kurulumu bitirin ve yeniden başlatın.

[HIDE][/HIDE][HIDE][/hide][HIDE]
/E/ OS[/HIDE]

Viyan56

Gingerbread
Froyo
Sizce bu /e/ projesi büyür mü çünkü çok önemli bir noktaya parmak basıyorlar insallah daha fazla cihaz için görürüz bu romları offical olarak. Eline sağlık

Viyan56

Gingerbread
Froyo
Evet 2019 yilinda cıkacak telefonları bence bu proje çok değerlenecek bu romu da tablete yükleyeyim internet bulabilirsem gereksiz google veri toplamayinca tablet baya rahatlar diye düşünüyorum :)

OneDroid

Gingerbread
Genel Direktör
Elinize sağlık hocam, düşük ve orta bütçeli cihazlar için özellikle yararı dokunacaktır.

frknnrl

Donut
Cupcake
Degisik enteresan anlayamadim daha google hic mi yok simdi pek anlamadim google play falan apk mi yuklemek lazim

Sürüm yükseltmeyi oyunkarda görüyor değilmi? Yani daha yüksek sürüm isteyen bi oyunu bu sürümü yükleyip kullanabilirmiyim?

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
Sürüm yükseltmeyi oyunkarda görüyor değilmi? Yani daha yüksek sürüm isteyen bi oyunu bu sürümü yükleyip kullanabilirmiyim?
Sırf android sürümü yüzünden oynatmıyorsa evet rom atıp kullanabilirsin ancak hem android sürümü hem dr donanım istiyorsa işe yaramayacaktır.

Sırf android sürümü yüzünden oynatmıyorsa evet rom atıp kullanabilirsin ancak hem android sürümü hem dr donanım istiyorsa işe yaramayacaktır.
Ya şöyle cihaz general mobile e tab5 bu cihaza pubg indirmek istiyorum suamnki surumu marsmellow ama pubgye yeterli degil pubg nin istedigi 5.1.1 eger bunu yukler yaparam hallolmazmi deersin

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
Orjinal pubg açılmıyor donanım yüzünden, çin versiyonu vs var. Onları denemelisin.

Kemalzenci

Üye
Kutlay play store zip indirdim flashladım fakat rh-01 hatası veriyor

Son düzenleme: